reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rock Radio zapowiada jesienną ramówkę

dodano: 2022-08-26 01:14
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio „Festiwal klasyki rocka” (sezon 2.), „Wielki test z klasyki rocka” (sezon 4.), „Powstanie Rock Radia” („Rebus Jebus”), „Przystanek Klasyka Rocka” („W mgnieniu rocka” i „Rockendrollowiec dnia”), „Klasyczny wieczór” („Klasyka gatunku”), „Alfabet rocka”, „Niezły gość” - to propozycje, które jesienią br. swoim słuchaczom poleca Rock Radio (Agora).

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jesień 2022 roku w ofercie Rock Radia:

W piątek, 26 sierpnia 2022 roku słuchacze dowiedzą się, kto zostanie zwycięzcą finału „Wielkiego testu z klasyki rocka”, organizowanego przez Rock Radio - program nadawany będzie „na żywo” z plenerowego studia w warszawskim Hard Rock Cafe. W ostatnim etapie wakacyjnej zabawy stacji, która wspiera Fundację Warszawskie Hospicjum dla Dzieci, wezmą udział słuchacze i zaproszeni goście, m.in. Tomasz Lipiński i Piotr Głowacki. Redakcja Rock Radia planuje też powrót na antenę np. porannego „Powstania Rock Radia” i rozmów pod hasłem „Niezły gość” - jesienna ramówka stacji ruszy w czwartek, 1 września br.. Dodatkowo, w piątek, 2 września br. rozstrzygnięty zostanie tegoroczny „Festiwal klasyki rocka”, którego laureat - zespół wybrany spośród 8 finalistów - otrzyma 10 tys. zł i nagra własną płytę w Akademii Rocka.

W piątek, 26 sierpnia br. Rock Radio rozegra czwarty finał „Wielkiego testu z klasyki rocka”. W Hard Rock Cafe w Warszawie spotkają się słuchacze rozgłośni, którzy zakończyli wakacyjne eliminacje z największą liczbą punktów, oraz zaproszeni goście. Swój udział w rozgrywce potwierdzili już m.in.: Piotr Głowacki, Tomasz Lipiński, Krzysztof Skiba, Zygmunt Chajzer i Antoni Królikowski. Laureaci zabawy przekażą czek na 5000 zł Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci. Finału „Wielkiego testu z klasyki rocka” będzie można słuchać „na żywo” na antenie Rock Radia z plenerowego studia stacji w Warszawie od godziny 15:00 (więcej tutaj).

Redakcja Rock Radia przygotowała także propozycje dla swoich odbiorców na jesień br. - nowa ramówka stacji ruszy w czwartek, 1 września br., a wraz z nią na antenę po wakacyjnej przerwie powrócą wybrane audycje. 

W czwartek, 1 września br. rano stacja zaprosi wszystkich na „Powstanie Rock Radia”, które prowadzi niezmiennie Jan Bajorek. W audycji nadal będzie rozgrywana kultowa zabawa „Rebus Jebus”, w której za odgadnięcie dźwiękowej zagadki można zgarnąć satysfakcję. W każdy piątek od 9:00 do 10:00 słuchacze będą mogli dodatkowo oglądać transmisję „Powstania” ze studia Rock Radia (więcej tutaj).

Oprócz tego w jesiennej ramówce stacji znajdzie się „Przystanek Klasyka Rocka”, obejmujący też rockowe kalendarium „W mgnieniu rocka” i szansę dla słuchaczy na ubieganie się o tytuł „Rockendrollowca dnia”. Co piątek od 14:00 do 18:00 Rock Radio nadawać będzie program z plenerowego studia w Hard Rock Cafe w Warszawie (więcej tutaj).

Z kolei Mariusz Stelmaszczyk zaprosi wszystkich na „Klasyczny wieczór”, nadawany w godzinach od 18:00 do 22:00, w tym do udziału w konkursie „Klasyka gatunku”. W ramówce pojawią się też „Alfabet rocka” i ciekawostki związane z kultowymi artystami, zespołami i płytami, zaś po godzinie 22:00 do Rock Radia powrócą rozmowy z zaproszonymi gośćmi w audycji „Niezły gość” (więcej tutaj).

Na piątek, 2 września br. Rock Radio zaplanowało też podsumowanie akcji „Festiwal klasyki rocka”. W ramach tej rywalizacji 8 zespołów wybranych przez słuchaczy stacji w każdy piątek wakacji prezentowało się na scenie w warszawskim Hard Rock Cafe. Zwycięski zespół otrzyma nagrodę w wysokości 10000 zł i nagra własną płytę w Akademii Rocka (więcej tutaj).

Rock Radio promuje finał „Wielkiego testu z klasyki rocka” oraz „Festiwal klasyki rocka” na antenie, na stronie internetowej rockradio.pl i na profilu Rock Radia na portalu społecznościowym Facebook. W podobny sposób wspierane będą programy z jesiennej ramówki stacji. Działania przygotował zespół promocji Grupy Radiowej Agory (GRA).
 
Statuetki akcji „Wielki test z klasyki rocka”, foto: Agora
Statuetki akcji „Wielki test z klasyki rocka”, foto: Agora
Rock Radio zaprasza na finał „Wielkiego testu z klasyki rocka” i zapowiada jesienną ramówkę. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora
Rock Radio zaprasza na finał „Wielkiego testu z klasyki rocka” i zapowiada jesienną ramówkę. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...