reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP: „Pytanie na śniadanie" świętuje 20. urodziny

dodano: 2022-08-26 14:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

Pytanie na śniadanie PnŚ W sobotę, 27 sierpnia br. o godz. 20:00 w kanałach TVP2 i TVP Polonia transmitowany będzie z Sopotu koncert z serii „Wakacyjna trasa Dwójki 2022”, pod hasłem „Wielki jubileusz Pytania na śniadanie”. Wystąpią Karolina Stanisławczyk, Dagmara Bryzek, Aleksandra Szwed, Paulina Ignasiak „Paulla”, Marlena Drozdowska, Izabela Trojanowska, Krzysztof Prusik, Krzysztof Cugowski junior, Jakub Szmajkowski, Paweł Skiba, Oskar Cyms, Filip Lato, Jakub Dobrzański, Komodo, Sienna Gospel Choir i Hamak Band. W kolejnych dniach koncert ten pokażą stacje TVP Rozrywka i TVP Kobieta, a wcześniejsze edycje przypominają obecnie TVP2, TVP Polonia i TVP Wilno.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Pytanie na śniadanie”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, takiej imprezy urodzinowej nic nie przebije. „Pytanie na śniadanie” kończy okrągłe 20 lat. Z tej okazji na widzów i sympatyków porannego programu TVP czekać będzie moc atrakcji. Wśród nich: specjalne, urodzinowe wydania „Pytania na śniadanie”, spotkania „na żywo” z fanami w Warszawie i Sopocie oraz jubileuszowy koncert w Operze Leśnej. A to wszystko w sobotę i niedzielę, 27 i 28 sierpnia br.

- To już 20 lat, to już 20 lat, cóż więcej nam potrzeba... - takie słowa padają w specjalnym, urodzinowym spocie „Pytania na śniadanie”, wprowadzając widzów w radosny klimat jubileuszu programu. A jest co świętować. Ponad 20 lat na antenie.

Urodzinowa feta rozpocznie się w sobotę, 27 sierpnia br. tuż przed godziną 8.00, czyli wraz ze startem specjalnego, rocznicowego wydania „Pytania na śniadanie”. Tego dnia program będzie realizowany równolegle z Warszawy i Sopotu. Jak zapewnia nadawca, atrakcji nie zabraknie. Wśród niespodzianek przewidziano m.in. pojedynek kucharzy oraz „wspomnień czar”, czyli przypomnienie najgłośniejszych wpadek prowadzących i najbardziej wzruszających momentów w historii programu. Widzowie przekonają się także, jak gwiazdy „Pytania na śniadanie” prezentowały się w wieku 20 lat i jak od kuchni wygląda produkcja porannego programu. Nie zabraknie życzeń oraz spotkań m.in. z ludźmi, którym program pomógł odmienić życie oraz z gwiazdami, które z „Pytaniem na śniadanie” dorastały. Fani programu będą mieli okazję wziąć udział w urodzinowym quizie wiedzy o „Pytaniu na śniadanie”.

Sobotni wieczór upłynie pod znakiem urodzinowej gali. Koncert pod hasłem „20 lat Pytania na śniadanie” odbędzie się w sopockiej Operze Leśnej. Jak na obchody „dwudziestki” przystało, wśród gości nie zabraknie śpiewającej młodzieży. W Sopocie  wystąpią m.in.: Karolina Stanisławczyk, Dagmara Bryzek, Aleksandra Szwed, Krzysztof Cugowski junior, Jakub Szmajkowski, Paweł Skiba, Oskar Cyms, Filip Lato i Jakub Dobrzański.

Podczas rocznicowej gali w Operze Leśnej wystąpią również: Paulina Ignasiak „Paulla”, Marlena Drozdowska, Izabela Trojanowska i Krzysztof Prusik. Koncert uświetnią Sienna Gospel Choir i zespół Komodo, czyli trzech DJ-ów, którzy potrafią rozkręcić każdy bal. Mnóstwa pozytywnych wibracji dostarczy ponadto grupa Hamak Band, której motto brzmi: „Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić”. Konstatacja ta okaże się  bardzo bliska także innym gościom urodzinowej gali, czyli ekipie programu „Kabaret. Super Show Dwójki”. A skoro to dwudziestolecie, to wisienki na urodzinowym torcie również będą dwie. Pierwsza to widowisko z przebojami zespołu ABBA - „The show - a Tribute to ABBA”. Nieśmiertelne hity ABBY będą niczym fajerwerki na urodzinowym party.

Druga niespodzianka to wspólny występ gospodarzy „Pytania na śniadanie”. Chociaż ich specjalizacją są rozmowy z gośćmi w studio, przed sopocką zaśpiewają i zatańczą. - Występ będzie wyjątkowy, ponieważ na co dzień i od święta wszyscy tworzą zgrany, zżyty i rewelacyjnie zestrojony zespół - zapewnia nadawca.

Wybrane momenty sobotniej gali - pod hasłem „Przeżyjmy to jeszcze raz”, powrócą w niedzielnym (28 sierpnia br.) wydaniu „Pytania na śniadanie”. Jak zapowiada nadawca, widzowie będą mieli okazję zajrzeć za kulisy koncertu, poznają sprawdzone sposoby na dobry wypoczynek i relaks po hucznej imprezie. Prowadzący podpowiedzą ponadto, w których nadmorskich miejscowościach najchętniej relaksują się gwiazdy, jak wyglądały wakacje w latach 60., 70. i 80. ubiegłego wieku oraz zdradzą 5 powodów, dla których warto wybrać się nad Bałtyk. - Zapowiada się wyjątkowy weekend. Ekipa programu i widzowie „Pytania na śniadanie" w kolejne dwudziestolecie wejdą prężnie, z optymizmem i z pokładami pozytywnej energii - zapewnia nadawca (więcej tutaj).

Dodajmy, iż program „Pytanie na śniadanie” emitowany jest na kanałach TVP2, TVP Polonia i TVP Kobieta (więcej tutaj).
 
Małgorzata Tomaszewska, Łukasz Nowicki, Katarzyna Cichopek, Aleksander Sikora, Ida Nowakowska-Herndon, Izabella Krzan, Robert El Gendy, Małgorzata Opczowska, Maciej Kurzajewski i Tomasz Kammel w programie „Pytanie na śniadanie”, foto: AKPA
Małgorzata Tomaszewska, Łukasz Nowicki, Katarzyna Cichopek, Aleksander Sikora, Ida Nowakowska-Herndon, Izabella Krzan, Robert El Gendy, Małgorzata Opczowska, Maciej Kurzajewski i Tomasz Kammel w programie „Pytanie na śniadanie”, foto: AKPA


„Wakacyjna trasa Dwójki 2022” - emisja na kanałach TVP2, TVP Polonia i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...