reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kanał z muzyką country opuści Sky i Freesat

dodano: 2022-08-26 22:43
autor: RO | źródło: rxtvinfo.com

Spotlight TV Niekodowany Spotlight TV, wcześniej znany jako Keep it Country, zostanie zamknięty na brytyjskich platformach Sky UK i Freesat w środę, 31 sierpnia 2022 roku. Sky potwierdziło usunięcie kanału z obecnej pozycji nr 365. Na Freesat ma opuścić pozycję 500. To bardzo zła wiadomość dla fanów muzyki country, choć nie do końca jest jasne, czy dojdzie do wyłączenia ogólnodostępnego przekazu FTA z satelity Astra 2G (28,2°E).

Spotlight TV
Spotlight TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Spotlight TV rozwija się w kierunku muzyki nostalgicznej i klasyki filmowej. Ramówka składa się z amerykańskich sitcomów „The Beverly Hillbillies”, „Bonanza” czy „Petticoat Junction”. Na antenie są najciekawsze pasma z muzyką country – m.in. programy „Ireland West American Country”, „Kelly Talks Country” czy „American Country Show”. Znaczna część oferty programowej to jednak country i jej rodzaje.

Właściciel Phil Mack, mówił wcześniej, że koszt dystrybucji kanału wynosi 82 tys. funtów miesięcznie. On również skrytykował przestarzałą metodę oceny oglądalności, jaką prowadzi brytyjska organizacja analityczna Broadcasters Audience Research Board (BARB). Powiedział, że zerowa oglądalność kanału była spowodowana tym, że nikt z 5200-osobowego panelu odbiorców BARB nie ustawił kanału. Obwinił również BARB, że jej dane rankingowe wpływają na przychody z agencji reklamowych.
 


Nie ma znaczenia, czy 100 tys. domów dostroi się do programu, jeżeli żaden członek BARB nie włączył kanału, więc uznaje się, że nikt tego programu nie oglądał

- powiedział Phil Mack, właściciel Spotlight TV.


Jednak teraz Spotlight TV dołączył do usługi Channelbox opartej na naziemnej telewizji cyfrowej Freeview. Kanał dostępny jest na pozycji 271. Channelbox działa jako portal dla szerokiej gamy usług streamingu telewizji. Channelbox jest również dostępne na urządzeniach z systemem Android i Apple za pośrednictwem dedykowanej aplikacji.

Parametry techniczne przekazu na satelicie:
Astra 2G (28,2°E)
tp. 65 (11,081 GHz, pol. H, SR: 22000, FEC: 5/6; DVB-S / QPSK)

ID: Spotlight TV
PID V: 2330 (MPEG-2 / SD)
PID A: 2331 (eng)
PID PCR: 2330
SID: 50331
PID PMT: 262
Provider: BSkyB
Kodowanie: brak (FTA)
 
Przekaz kanału Spotlight TV

Źródło: rxtvinfo.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia kanałów


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...