reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Świat przyszłości” we wrześniu w AMC

dodano: 2022-08-29 12:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

AMC We wrześniu br. kanał AMC poleca swoim widzom w ramach pasma „Świat przyszłości” takie produkcje filmowe jak „Rollerball”, „Nemezis”, „Trzynaste piętro”, „Ghost Source Zero”, „Tylko jeden”, „The Broken Key”, „Grzeczny świat” i „Daybreakers”.

AMC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, we wrześniu br. w każdą sobotę (od 3 września br.) od godziny 22:00 kanał AMC zaprezentuje dwa filmy w ramach pasma „Świat przyszłości”. Na antenie pojawią się takie produkcje jak „Rollerball”, „Nemezis”, „Trzynaste piętro”, „Ghost Source Zero”, „Tylko jeden”, „The Broken Key”, „Grzeczny świat” i „Daybreakers” (więcej tutaj).

„Świat przyszłości” w AMC:

„Rollerball” („Rollerball”)
reżyseria: John McTiernan, występują: Rebecca Romijn, Chris Klein, Juan Moreno y Herrera-Jiménez „Jean Reno” i James Todd Smith III „LL Cool J”
emisja: w sobotę, 3 września br. o 22:00

Jonathan Cross to najpopularniejszy zawodnik w najszybszym i najbardziej ekstremalnym sporcie wszech czasów: rollerball. Wraz z kolegami z drużyny, Marcusem Rileyem i Aurorą, Jonathan wiedzie dostatnie życie: sława, pieniądze, niesamowite samochody - wszystko dzięki temu, że daje widzom to, czego pragną: niebezpieczną grę pełną emocjonujących wrażeń, karkołomnych prędkości i akcji wywołujących ciarki na plecach. Jednak sytuacja zaczyna się komplikować, kiedy twórca rollerballa, Petrovich, zdaje sobie sprawę, że poważne wypadki na boisku przynoszą wyższą oglądalność. Zaczyna przekupywać członków różnych drużyn, aby na boisku byli bardziej agresywni niż to konieczne. Wkrótce Jonathan i jego przyjaciele wpadają w pułapkę manipulacji Petrovicha, grając o swoje życie w nowej grze bez żadnych zasad.

„Nemezis” („Nemesis”)
reżyseria: Albert Pyun, występują: Olivier Gruner, Cary-Hiroyuki Tagawa i Brion James
emisja: w nocy z soboty na niedzielę, z 3 na 4 września br. o 0:00

Jest rok 2027, a ludzie i maszyny połączyły się, tworząc nową rasę nadludzi. Alex jest policjantem przydzielonym do tropienia terrorystów, którzy chcą zniszczyć nową erę informacyjną. Poważnie zraniony w wyniku konfrontacji, Alex porzuca pracę w policji. Jednak po raz kolejny zostaje wciągnięty w niebezpieczną grę, gdy otrzymuje zadanie „zrób to lub zgiń” - jego misją ma być wytropienie nieuczciwego gliniarza, który pracuje dla terrorystów.

„Trzynaste piętro” („The Thirteenth Floor”)
reżyseria: Josef Rusnak, występują: Craig Bierko, Gretchen Mol, Armin Mueller-Stahl i Vincent D'Onofrio
emisja: w sobotę, 10 września br. o 22:00

Na 13. piętrze wieżowca w centrum miasta wizjonerzy Douglas Hall i Hannon Fuller doprowadzają technologię wirtualnej rzeczywistości do jej apogeum, odtwarzając Los Angeles z 1937 roku na komputerowym czipie. Kiedy Hall budzi się i odkrywa zakrwawione ubrania oraz zamordowanego Fullera, staje się głównym podejrzanym. Aby rozwiązać sprawę morderstwa, Hall rozpoczyna poszukiwania prawdy, co pogrąża go w świecie morderstw i oszustw.

„Ghost Source Zero” („Ghost Source Zero”)
reżyseria: Mark Cheng, występują: Emily Dennis, Joe Barbagallo i Jean Goto
emisja: w sobotę, 10 września br. o 23:55

Jest rok 2063. Elitarna jednostka wojskowa musi zlikwidować nielegalnego producenta androidów, który właśnie wprowadza na rynek swój najnowszy eksperyment - najmądrzejszego i najsilniejszego androida na świecie.

„Tylko jeden” („The one”)
reżyseria: James Wong, występują: Delroy Lindo, Carla Gugino, Jason Statham i Jet Li
emisja: w sobotę, 17 września br. o 22:00

Nieuczciwy agent zostaje przydzielony do monitorowania równoległych wszechświatów, które zderzają się ze sobą, gdy mężczyzna zaczyna eliminować wersje samego siebie we wszystkich alternatywnych rzeczywistościach. Każda zniszczona postać dodaje mu energii i mocy. W końcu musi zmierzyć się z człowiekiem, który stoi na przeszkodzie do jego ostatecznego celu - zostania Jedynym.

„The Broken Key” („The Broken Key”)
reżyseria: Louise Nero, występują: Geraldine Chaplin, Rutger Hauer, Christopher Lambert, William Baldwin i Michael Madsen
emisja: w sobotę, 17 września br. o 23:45

W przyszłości surowe prawo ekologiczne powoduje, że papier staje się dobrem luksusowym. Drukowanie jest przestępstwem. Wszystkie informacje przepływają przez unikalną sieć danych prowadzoną przez Korporację Zimurgh. Seria morderstw sprawia, że Arthur, angielski naukowiec o włoskich korzeniach, zaczyna podążać skomplikowaną i pełną tropów ścieżką wytyczoną przed wiekami przez Dantego i Hieronima Boscha (malarza „Siedmiu grzechów głównych”). Próbując rozwiązać sprawę morderstw, Arthur odkrywa starożytny świat, który gotowy jest zrobić wszystko, aby chronić swoje tajne stowarzyszenie i odwieczne tajemnice. Bohater zostaje wplątany w skomplikowaną sieć symboli i musi pokonać swoje najgłębsze lęki, by rzucić światło na rytualne morderstwa inspirowane siedmioma grzechami głównymi.

„Grzeczny świat” („Disturbing Behaviour”)
reżyseria: David Nutter, występują: Katie Holmes, Nick Stahl i James Marsden
emisja: w sobotę, 24 września br. o 22:00

Po samobójstwie starszego syna rodzina Clark przeprowadza się do malowniczego i słonecznego miasteczka, Cradle Bay. Steve, ich młodszy syn, musi odnaleźć się w nowym, bardzo nietypowym środowisku. Tutejsza młodzież nie pije, nie bierze narkotyków, nie prowadzi samochodów pod wpływem używek i nie ma wśród nich przypadków samobójstw. W Cradle Bay nastolatki żyją zdrowo, a cały swój wolny czas poświęcają na naukę, prace społeczne czy konkursy wypieków. Są tak idealni, że aż nienaturalni. Steve opiera się ich urokowi i zaprzyjaźnia się z parą wyrzutków - Gavinem i Rachel, którzy, tak jak on, są bardzo sceptyczni wobec swych perfekcyjnych rówieśników.

„Daybreakers” („Daybreakers”)
reżyseria: Michael Spierig i Peter Spierig, występują: Claudia Karvan, Isabel Lucas, Ethan Hawke, Willem Dafoe, Michael Dorman, Sam Neill i Vince Colosimo
emisja: w sobotę, 24 września br. o 23:40

Kilkukrotnie nominowany do „Nagrody Akademii” Ethan Hawke gra Edwarda Daltona, badacza żyjącego w roku 2019, kiedy to nieznana plaga przekształca światową populację w żądne krwi wampiry. Gdy zwykli ludzi są bliscy wyginięcia, wampiry muszą schwytać i wyhodować każdego człowieka, który pozostał, lub znaleźć jakikolwiek substytut krwi, zanim skończy im się czas. Jednak grupa działających w ukryciu wampirów dokonuje niezwykłego odkrycia, które ma moc ocalenia rasy ludzkiej.
 
Nick Stahl, Katie Holmes i James Marsden w filmie „Grzeczny świat”, foto: AMC Networks International
Nick Stahl, Katie Holmes i James Marsden w filmie „Grzeczny świat”, foto: AMC Networks International


„Świat przyszłości” - emisja w soboty (od 3 września 2022 roku) o godz. 22:00 w AMC.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...