reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Fort Boyard Polska” powraca

dodano: 2022-08-29 10:17
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Viaplay Group

Fort Boyard Polska 2 Elżbieta Romanowska Mariusz Kałamaga Endemol Shine Polska Viaplay 9 września br. polscy widzowie Viaplay będą mieli okazję powrócić do Fortu Boyard wspólnie z plejadą polskich gwiazd. W tegorocznej edycji programu zobaczymy wielu nowych uczestników, którzy będą musieli się zmierzyć także z nowymi, nieznanymi dotąd zadaniami. W świat niezwykłych wyzwań i zagadek zabiorą nas prowadzący – Elżbieta Romanowska i Mariusz Kałamaga. To już 2. sezon programu „Fort Boyard Polska”, który będzie można zobaczyć na platformie streamingowej Viaplay.

Elżbieta Romanowska i Mariusz Kałamaga, fot. Endemol Shine Polska/Viaplay
Fort Boyard Polska 2 Elżbieta Romanowska Mariusz Kałamaga Endemol Shine Polska Viaplay


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Fort Boyard” to program rozrywkowy, który do tej pory doczekał się już 34 edycji emitowanych na całym świecie. Wszystkie odcinki programu nagrywane są w legendarnym forcie mieszczącym się w cieśninie Pertuis d’Antioche na zachodnim wybrzeżu Francji. Gospodarzami polskiej edycji programu są znana aktorka i osobowość telewizyjna – Elżbieta Romanowska, oraz artysta kabaretowy i prezenter – Mariusz Kałamaga. Ten duet prowadzących miał już okazję współpracować ze sobą w poprzednim sezonie, pokazywanym w 2021 roku na platformie streamingowej Viaplay.
 

– Pobyt w Forcie Boyard to zawsze bardzo ekscytujące doświadczenie. Dlatego razem z Mariuszem cieszyliśmy się z powrotu do Francji. Nasi uczestnicy pokazali niezłomność i prawdziwego ducha walki. A przy okazji, świetnie się bawili – mówi Elżbieta Romanowska, gospodyni programu „Fort Boyard Polska”.

W nadchodzącym sezonie twórcy „Fort Boyard Polska” przygotowali dla uczestników wiele emocjonujących wyzwań oraz ciekawych zagadek. Uzupełniono również skarbiec, by po raz kolejny móc wesprzeć akcje charytatywne wskazane przez zwycięskie drużyny, informuje Viaplay.

Pierwsze dwa odcinki nowej serii polscy widzowie będą mogli zobaczyć już w piątek, 9 września, wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay. Niebawem poznamy także kolejne nazwiska uczestników.
 

– Tylko w „Fort Boyard Polska” możemy zobaczyć gwiazdy w najbardziej ekstremalnych i najdziwniejszych sytuacjach. Już pierwsza edycja, którą zaprezentowaliśmy widzom Viaplay w zeszłym roku, cieszyła się ogromną popularnością. Dlatego postanowiliśmy wyruszyć do Francji ponownie, by nowi uczestnicy mogli zmierzyć się ze zwariowanymi, często zupełnie nowymi, zadaniami. Jestem przekonana, że widzowie będą się świetnie bawić śledząc ich zmagania – komentuje Barbara Wiśniewska-Grzesiak, Executive Producer w Viaplay.

Za produkcję najnowszej edycji „Fort Boyard Polska” odpowiedzialny jest Endemol Shine Polska, jeden z czołowych producentów programów rozrywkowych w Polsce.
 

– Bardzo cieszymy się z faktu, że już za kilkanaście dni będą mogli Państwo obejrzeć drugi sezon „Fort Boyard”, który jest jednym z najważniejszych formatów z katalogu Banijay. Po raz kolejny udało nam się zabrać do Francji czterdziestu ośmiu wspaniałych uczestników, którzy dobrze się bawiąc zmagali się z prawdziwie ekstremalnymi zadaniami. Wierzymy, że w tym roku uda nam się powtórzyć sukces zeszłorocznej edycji, która była jedną z najchętniej oglądanych pozycji na platformie Viaplay – mówi Ryszard Sibilski, prezes Endemol Shine Polska.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

249 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...