reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanały Eleven Sports w ofercie Televio

dodano: 2022-08-30 11:12 | aktualizacja: 2022-08-30 12:35
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Televio/satkurier.pl

Televio Internetowa telewizja Televio dodała do swojej oferty kanały sportowe Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4. Eleven Sports 4 można znaleźć w pakiecie Family kosztującym 29,90 zł miesięcznie, natomiast wszystkie cztery kanały od Eleven Sports są dostępne w pakiecie Premium obejmującym ponad 100 kanałów. Pakiet ten kosztuje 39,90 zł miesięcznie (co istotne, dodanie tych kanałów nie spowodowało podniesienia ceny pakietu). Ponadto, niedawno do oferty Televio dołączony został kanał Sportowa.tv, od pakietu Basic.

Getty Images/Televio/Eleven Sports/satkurier.pl
Eleven Sports Televio TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizja online Televio dodała do swojej oferty cztery kanały sportowe od Eleven Sports. Obok oglądania w Eleven Sports wyścigów Formuły 1 czy wybranych meczów LaLiga Santander (w tym FC Barcelona z Robertem Lewandowskim), Serie A z wieloma Polakami, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal, Jupiler Pro League, DFB-Pokal, The Emirates FA Cup i innych, subskrybenci mogą też korzystać dla tych kanałów z nowoczesnych funkcji oferowanych przez platformę, w tym opcji przewijania (timeshiftu).
 

- Na wszystkich kanałach Eleven Sports, które znajdują się w ofercie Televio, dostępny jest timeshift - poinformował satkurier.pl Denis Bolješik, Senior Brand Manager w Televio.

- Możliwość przewijania transmisji zyskuje coraz większą popularność w Polsce. Obecnie z tej funkcji korzysta około 40% naszych widzów. W połączeniu ze sportem przynosi to użytkownikom zupełnie nowe doświadczenia podczas oglądania wydarzeń sportowych - powiedział Michal Jura, prezes zarządu w firmie Horyzont Media Sp. z o.o.

Televio to telewizja internetowa, która oferuje ponad 100 kanałów telewizyjnych i nowoczesne funkcje. Można wstrzymywać, przewijać i oglądać wybrane audycje do 7 dni wstecz, a także przełączać pomiędzy językami ścieżki dźwiękowej, napisami i różną jakością transmisji od SD, przez HD, do 4K.

Przydatną funkcją jest możliwość zapisywania filmów lub całych sezonów seriali i programów telewizyjnych. Wybrane programy można nagrywać bezpośrednio w aplikacji i odtwarzać je w późniejszym czasie. Subskrybent otrzymuje do 120 godzin na własne nagrania, które to może przechowywać do 6 miesięcy.

Aplikacja Televio jest dostępna na wielu urządzeniach. Można ją pobrać dla wybranych modeli Smart TV Samsung i LG, a także dla telewizorów i dekoderów z systemem Android TV od dowolnego producenta (np. Sony, Philips, Sharp, Thomson). Televio prowadzi również sprzedaż własnego dekodera (Homatics Box Q w cenie 389 zł z pakietem Family 3 miesiące gratis), dzięki czemu z usługi skorzystać mogą osoby posiadające starsze odbiorniki. W ofercie jest też wsparcie dla Apple TV i Chromecast. Oprócz telewizorów telewizję można oglądać na komputerach i laptopach czy też na tabletach lub telefonach z systemem iOS i Android. Udogodnieniem jest dostęp do aplikacji w zegarkach smartwatch Apple.

Televio działa w sieci od dowolnego dostawcy nie tylko w Polsce, ale w całej Unii Europejskiej. Pakiet Family można wypróbować za 1 zł przez pierwszy miesiąc.

Za Televio odpowiada polska firma Horyzont Media. Serwis jest owocem współpracy z czeską firmą ModernTV, która oferuje na rynkach czeskim i słowackim odpowiednio SledovaniTV i SledovanieTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...