reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Seriale i filmy we wrześniu w Polsat JimJam

dodano: 2022-08-31 08:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

Polsat JimJam We wrześniu br. kanał Polsat JimJam poleca seriale „Ciekawski George” i „Ptyś i Bill”, filmy „Ciekawski George: Małpiszon i Gwiazdka”, „Bob Budowniczy: Wielkie wykopaliska”, „Ciekawski George: Witaj wiosno!”, „Bob Budowniczy: Legenda Złotego Młota”, „Mały Miś i jego przyjaciele”, „Tomek i przyjaciele: Dzień Diesli”, „Dzieci pani Pająkowej ze Słonecznej Doliny”, „Tomek i przyjaciele: Przygoda na Wyspie Mgieł”, „Dziki świat braci Kratt: Przygoda w głębinach”, „Lego Friends: Girlz 4 Life”, „Dziki świat braci Kratt: The Christmas Special”, „Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy”, „Barbie Dreamtopia”, „Czarodziejskie święta Franklina”, „Benjamin i księżniczka lodowej tafli” i „Franklin i przyjaciele: Polarny podróżnik”, w ramach pasma „Bohater miesiąca” produkcję „Ricky Zoom”, a w ramach pasma „Zapraszamy do nauki z Polsat JimJam” takie seriale jak „Zgaduj z Jessem”, „Leo, strażnik przyrody” i „Daisy i Ollie”.

Polsat JimJam


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wrzesień 2022 roku w ofercie kanału Polsat JimJam:

„Bohater miesiąca”:
„Ricky Zoom”
emisja: od poniedziałku do piątku o 7:00 i codziennie o 20:40

Mały czerwony motor Ricky Zoom i jego najlepsi przyjaciele, Loop, Scootio oraz DJ, pędzą wszystkim z pomocą, przeżywając przy tym masę wspaniałych przygód. Wyścigi po torze czy sztuczki w parku - każdy dzień jest przygodą i okazją do zdobycia nowego doświadczenia. Bohaterowie mieszkają w Wheelford, odjazdowym miasteczku stworzonym specjalnie z myślą o jednośladach. Mieszkańcy stanowią oddaną sobie społeczność i wspierają Ricky’ego na drodze do kariery pojazdu ratunkowego. Ricky i przyjaciele mogą być pewni, że otrzymają niezbędne wsparcie do codziennej nauki pewnej jazdy na dwóch kółkach, czy to od rodziców, czy od mechanika lub motocykla policyjnego. Jak zapewnia nadawca, pełna akcji i przygód seria pokazuje najmłodszym czym jest prawdziwa przyjaźń, wspierająca społeczność, a także na czym polega samodzielność. Kanał Polsat JimJam zaprasza na premierowe odcinki serii „Ricky Zoom” w dni powszednie o godzinie 7:00 i codziennie o godzinie 20:40 (więcej tutaj).

„Ptyś i Bill”
emisja: codziennie o 8:15

Ptyś i Bill to ujmująca historia niezwykłego trio: Ptysia, młodego chłopca, Billa, jego Cocker Spaniela i Caroline, żółwia na deskorolce. Trójka przyjaciół jest nierozłączna i razem przeżywa szalone i wyjątkowe przygody. Jak zapewnia nadawca, bajka pokazuje najmłodszym, że posiadanie zwierząt to nie tylko zabawa, ale też obowiązki. Każdy dzień to nowe wyzwania, emocje i doświadczenia. Przyjaciele uwielbiają psocić, więc nie raz zdarzy im się wpaść w kłopoty. Jednak mając u boku swoje odważne i niezwykłe zwierzaki, Ptyś może zrobić wszystko. No, prawie. Przygody z Ptysiem i jego paczką widzowie mogą oglądać codziennie od godziny 8:15 (po pięć odcinków) (więcej tutaj).

„Ciekawski George”
emisja: codziennie o 19:00 oraz w soboty i niedziele o 7:00

We wrześniu br. kanał Polsat JimJam zaprasza na spotkania z George’em. To urocza, energiczna małpka z wyjątkowym talentem do wpadania w tarapaty. Malec jest żywo zainteresowany otaczającym go światem, a przy tym jest zawsze uśmiechnięty i uwielbia przygody. Z takim nastawieniem jedno jest pewne - za każdym rogiem czeka na niego coś ciekawego do odkrycia. Nieważne czy George jest na plaży, podwórku za domem, czy w mieście - małpka zawsze znajdzie coś wartego uwagi. W niezwykłych przygodach często towarzyszy mu najlepszy przyjaciel i opiekun - Pan w Żółtym Kapeluszu, który nierzadko ratuje George’a z tarapatów służąc dobrą radą, pomocą i swoim doświadczeniem. Na spotkania z uroczą małpką stacja Polsat JimJam zaprasza codziennie od godziny 19:00 (po cztery odcinki) oraz w soboty i niedziele od godziny 7:00 (po cztery odcinki) (więcej tutaj).

„Zapraszamy do nauki z Polsat JimJam”:
emisja: codziennie o 10:05 i 14:00
Jak zapewnia nadawca, bajki na kanale Polsat JimJam nie tylko bawią, ale też uczą. Pokazują dzieciom świat nauki, techniki i przyrody. We wrześniu br., w ramach pasma edukacyjnego, dzięki seriom animowanym „Zgaduj z Jessem”, „Leo, strażnik przyrody” oraz „Daisy i Ollie” mali widzowie poznają otaczający ich świat. Daisy i Ollie zachęcają dzieci do zadawania pytań i wzbudzają ich ciekawość. Kot Jess  zaprasza najmłodszych widzów do poszukiwania odpowiedzi, rozbudza w dzieciach ciekawość i pasję do odkrywania tajemnic nauki i przyrody, ale także pomaga rozwinąć umiejętność myślenia przyczynowo-skutkowego. Z kolei Leo, dzielny strażnik przyrody, pokazuje dzieciom ciekawostki ze świata natury i dzikiej przyrody (więcej tutaj).

Filmy:
emisja: w soboty i niedziele około 11:00 i 13:00
We wrześniu br. kanał Polsat JimJam pokaże takie filmy jak (więcej tutaj): w sobotę, 3 września br. o godzinie 11:00 „Ciekawski George: Małpiszon i Gwiazdka” (więcej tutaj) i o godzinie 13:00 „Bob Budowniczy: Wielkie wykopaliska”, w niedzielę, 4 września br. o godzinie 11:00 „Ciekawski George: Witaj wiosno!” i o godzinie 13:00 „Bob Budowniczy: Legenda Złotego Młota”, w sobotę, 10 września br. o godzinie 11:00 „Mały Miś i jego przyjaciele” i o godzinie 13:00 „Tomek i przyjaciele: Dzień Diesli” (więcej tutaj), w niedzielę, 11 września br. o godzinie 11:00 „Dzieci pani Pająkowej ze Słonecznej Doliny” i o godzinie 13:00 „Tomek i przyjaciele: Przygoda na Wyspie Mgieł” (więcej tutaj), w sobotę, 17 września br. o godzinie 11:00 „Dziki świat braci Kratt: Przygoda w głębinach” i o godzinie 13:00 „Lego Friends: Girlz 4 Life” (więcej tutaj), w niedzielę, 18 września br. o godzinie 11:00 „Dziki świat braci Kratt: The Christmas Special” i o godzinie 13:00 „Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy”, w sobotę, 24 września br. o godzinie 11:00 „Barbie Dreamtopia” i o godzinie 13:00 „Czarodziejskie święta Franklina”, w niedzielę, 25 września br. o godzinie 11:00 „Benjamin i księżniczka lodowej tafli” (więcej tutaj) i o godzinie 13:00 „Franklin i przyjaciele: Polarny podróżnik” (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 279 zł Więcej...