reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV4: „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” po raz 600.

dodano: 2022-09-02 06:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

TV4 TV 4 Czwórka „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Dariusz Karpiński i Weronika Lewoń foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa W środę, 31 sierpnia br. o godz. 20:00 w kanale TV4 wyemitowany został premierowo 3. odcinek 13. sezonu polskiego serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”, którego producentem jest ATM Grupa. Był to jednocześnie 600. odcinek całości. Występują Anna Prus, Magdalena Margulewicz, Kamila Ścibiorek, Anna Antoniewicz, Tomasz Radawiec, Michał Mrozek, Paweł Izdebski, Wiesław Budyn, Marek Włodarczyk i Michał Kitliński. Wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie stacji TV6.

TV4 TV 4 Czwórka „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Dariusz Karpiński i Weronika Lewoń foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jubileusz serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”

Bohaterowie serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” mają powody do świętowania. Jak to jednak w życiu i pracy kryminalnych bywa - nie w głowie im tort, szampan i fajerwerki, ponieważ zbyt wiele się dzieje i spoczywa na nich zbyt duża odpowiedzialność. Jak zapowiada nadawca, w jubileuszowym odcinku nie brakło więc - jak zwykle - porywającej akcji.

Emocjonujące losy bohaterów

Jak czytamy w opisie, „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” to produkcja kryminalna, która nie pozwala oderwać się od ekranu, ponieważ obfituje we wciągające zagadki, zwroty akcji i suspens. Szczególne znaczenie mają w niej niepowtarzalni bohaterowie - twardzi gliniarze, którzy okazują jednak od czasu do czasu swoje uczucia i słabości. W każdym odcinku zmagają się oni zarówno z zawodowymi wyzwaniami, jak i z trudami życia codziennego, na które w ich przypadku praca często ma znaczący wpływ. Zwłaszcza ostatnimi czasy, gdy doszło do poważnych zawirowań na komendzie i trudno przewidzieć, jak potoczą się losy bohaterów serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”. Co czeka ich w 600. odcinku produkcji?

Co w 600. odcinku produkcji?

Po zamachu na Kubisa (w tej roli Marek Włodarczyk) jego podopieczni są w szoku - nikt nie potrafi pogodzić się ze śmiercią szefa. Śledztwo w tej sprawie przejmuje inspektor Maciejowski (Wiesław Budyn). Sugeruje on, że w zamach mógł być zamieszany ktoś z komendy - nie wyłączając żadnego ze śledczych. Atmosferę napięcia potęguje niepewność związana z tym, kto przejmie stery po Kubisie.

Górska (Magdalena Margulewicz) i Jawor (Michał Kitliński) mają przeprowadzić śledztwo dotyczące pobicia. Z pozoru błaha sprawa ma swoje drugie dno, jako że osobiście zaangażował się w nią Kubis. Niestety, nie zdążył doprowadzić tego śledztwa do końca.

O serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”

Jak zapewnia nadawca, „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” to pełna intrygujących zagadek, zwrotów akcji i suspensu produkcja. Atutem nagrodzonej „Telekamerą Tele Tygodnia” produkcji jest galeria ciekawych postaci - twardych gliniarzy, niepozbawionych jednak uczuć i słabości (więcej tutaj). Choć na co dzień zamiast konwenansów i uprzejmości wolą cięty humor i złośliwe riposty, stanowią zgrany zespół śledczych, którzy mogą na siebie liczyć w najtrudniejszych sytuacjach, nie tylko zawodowych. Rozwiązując zagadki najcięższych, często bardzo mrocznych przestępstw, każde z nich boryka się jednocześnie z własnymi, bardzo ludzkimi, czasem zabawnymi perypetiami w życiu prywatnym, których tłem jest miłość, rodzina, przyjaźń, samotność, pasje, ambicje, finanse, zwykłe codzienne problemy i niecodzienne wyzwania. Naczelnikiem wydziału dochodzeniowego wrocławskich śledczych jest Edward Kubis, w którego wciela się Marek Włodarczyk.

Serial produkuje dla Czwórki ATM Grupa (więcej tutaj).
 
Michał Mrozek, Paweł Izdebski, Anna Prus, Marek Włodarczyk, Magdalena Margulewicz, Kamila Ścibiorek i Michał Kitliński w serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”, foto: ATM Grupa/Cyfrowy Polsat
Michał Mrozek, Paweł Izdebski, Anna Prus, Marek Włodarczyk, Magdalena Margulewicz, Kamila Ścibiorek i Michał Kitliński w serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”, foto: ATM Grupa/Cyfrowy Polsat
Magdalena Margulewicz, Kamila Ścibiorek, Gabriela Oberbek i Michał Mrozek w serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”, foto: ATM Grupa/Cyfrowy Polsat
Magdalena Margulewicz, Kamila Ścibiorek, Gabriela Oberbek i Michał Mrozek w serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”, foto: ATM Grupa/Cyfrowy Polsat


„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - sezon 13., emisja od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w TV4. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą oglądać widzowie kanału TV6.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

249 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...