reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

WP Pilot z funkcjami catch up TV i timeshift

dodano: 2022-09-01 20:42
autor: Anita Kaźmierska | źródło: WP/satkurier.pl

WP Pilot biblioteka wideo VOD Od września br. platforma TV online WP Pilot udostępniła swoim użytkownikom nową funkcjonalność – bibliotekę filmów, seriali, programów rozrywkowych, rozgrywek sportowych, a także bajek dla najmłodszych. Widzowie otrzymują dostęp do materiałów wideo z wybranych kanałów, które są zawarte w posiadanych przez nich pakietach. Jest to tak zwana funkcja catch up TV, zazwyczaj do 7 dni wstecz, choć w przypadku Stopklatki i Zoom TV jest to 14 dni, a 4fun.tv i 4fun Dance aż 30 dni.

WP
WP Pilot biblioteka wideo VOD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Użytkownicy, którzy nie zdążyli obejrzeć swojego ulubionego programu na żywo, mogą teraz nadrobić zaległości. Taką możliwość daje Biblioteka wideo WP Pilot. Funkcjonalność jest dostępna w przeglądarkach, a także w aplikacji na wybranych telewizorach.

Biblioteka WP Pilot to również bogata baza kultowych filmów i seriali, które już dawno otrzymały status klasyków. Znajdują się tam m.in. takie kategorie jak: komedie, kryminały, a także co tydzień aktualizowane kategorie redakcyjne. Podpowiedzi na bieżąco widzowie znajdą w zakładce TOP 10.
 

– Jest to projekt, którego ukończenia nie mogliśmy się doczekać już od dłuższego czasu. Nareszcie nasi użytkownicy będą mogli na spokojnie, bez sprawdzania programu TV obejrzeć swoje programy z ramówki telewizyjnej – nie tylko gdzie chcą, jak chcą, ale również o dowolnej porze - mówi Marcin Malicki, szef WP Pilota.

– To wielkie wyróżnienie być partnerem technologicznym takiej inicjatywy. Cieszę się, że wspólnie z WP Pilot możemy w niezawodny sposób dostarczać treści do milionów użytkowników końcowych. Dzięki Redge Media, bogaty wachlarz treści WP Pilot dostępny jest teraz w opcji na żądanie – komentuje Przemysław Frasunek, członek zarządu Redge Technologies.

Usługa jest dostępna dla wszystkich widzów posiadających odpowiednie pakiety serwisu WP Pilot, np. użytkownik, który ma pakiet Eleven Sports otrzymuje dostęp do meczów i rozgrywek sportowych emitowanych w tych kanałach. Materiały w Bibliotece WP Pilot będą ograniczone czasowo.

Nowe funkcjonalności w usłudze, takie jak możliwość cofania programów, do 2 godzin od godziny emisji w przeglądarkach internetowych (timeshift), a także opcja cofnięcia się do wybranej pozycji z ramówki bezpośrednio z poziomu programu TV na danym kanale, będą pojawiać się w kolejnych tygodniach.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 719 zł Więcej...