reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-10-03 - 2022-10-04

3-5.09 Polsat Sport: Derby, eliminacje i mistrzostwa

dodano: 2022-09-02 20:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 3-4 września br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: mecz towarzyski siatkarek, eliminacje mistrzostw Europy siatkarek, mistrzostwa świata siatkarzy w Polsce i Słowenii, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Scottish Premiership, Eredivisie, Major League Soccer (MLS), Campeonato Brasileiro Série A, Serie A Tim, La Liga Santander, Ligue 1 Uber Eats, futbol amerykański - European League of Football, Liga Mistrzów hokeistów, Ultimate Fighting Championship (UFC), Białystok Chorten Boxing Show, Moto2, Moto3, MotoGP, MotoE, Formuła 1, Formuła 2, Formuła 3, PGE Ekstraliga oraz e-sport - League of Legends European Championship i League of Legends - Red Bull Solo Q.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisów polsatsport.pl i Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: mecz towarzyski siatkarek (więcej tutaj), eliminacje mistrzostw Europy siatkarek (więcej tutaj), mistrzostwa świata siatkarzy w Polsce i Słowenii (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Campeonato Brasileiro Série A (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), futbol amerykański - European League of Football (więcej tutaj), Liga Mistrzów hokeistów (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Białystok Chorten Boxing Show (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP, MotoE (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), Formuła 3 (więcej tutaj), PGE Ekstraliga (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj) i League of Legends - Red Bull Solo Q.

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

3 września (sobota)
5:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:20 Formuła 3, Grand Prix Holandii: 1. wyścig, Polsat Sport Extra

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

11:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

11:30 Formuła 1, Grand Prix Holandii: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1

11:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: MotoGP Show, polsatsport.pl

12:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 3

12:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Nations” - magazyn, Eleven Sports 3

13:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Nations” - magazyn, Eleven Sports 3

13:25 piłka nożna, Scottish Premiership: Celtic FC Glasgow - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport Extra

13:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

13:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

13:55 piłka nożna, La Liga Santander: RCD Mallorca Palma - Girona FC, Eleven Sports 3

14:00 Formuła 1, Grand Prix Holandii: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:30 mecz towarzyski siatkarek: Polska - Bułgaria, Polsat Sport

14:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Sandecja Nowy Sącz - MZKS Chrobry Głogów, Polsat Box Go

14:55 Liga Mistrzów hokeistów: Frolunda HC - Eisbaren Berlin, Polsat Sport News

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 2

15:10 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

16:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

16:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 4

16:25 piłka nożna, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - SC Cambuur Leeuwarden, Polsat Sport Premium 1

16:25 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: wyścig w klasie MotoE, polsatsport.pl

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:30 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 4

16:45 mistrzostwa świata siatkarzy w Polsce i Słowenii, 1/8 finału: Słowenia - Niemcy, Polsat Sport

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:55 Formuła 2, Grand Prix Holandii: 1. wyścig, Polsat Sport Extra

16:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: AJ Auxerre - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i Canal+ Family

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Inter Milano Mediolan, Eleven Sports 1

17:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: MotoGP Show, polsatsport.pl

17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - MKS Chojniczanka Chojnice, Polsat Box Go

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:50 Liga Mistrzów hokeistów: GKS Katowice - ZSC Lions Zurych, Polsat Sport News

18:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:40 piłka nożna, Eredivisie: FC Twente Enschede - PSV Eindhoven, Polsat Sport Premium 1

18:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - FC Trinity Zlin, Polsat Sport Premium 2

18:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyonnais Lyon - Angers SCO, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 5

19:00 MMA: UFC Fight Night, Polsat Sport Extra

19:00 boks: Białystok Chorten Boxing Show VI w Białymstoku, Polsat Sport Fight

19:00 „The Best of 2022/2023” - magazyn, Eleven Sports 2

19:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 piłka nożna, La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - FC Barcelona, Eleven Sports 1

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Apklan Resovia Rzeszów - Skra Częstochowa, Polsat Box Go

20:00 mistrzostwa świata siatkarzy w Polsce i Słowenii, 1/8 finału: Włochy - Kuba, Polsat Sport

20:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: SS Lazio Rzym - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 2

20:55 piłka nożna, Eredivisie: Go Ahead Eagles Deventer - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport News

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: FC Nantes - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:55 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: Athletico Paranaense Kurytyba - Fluminense FC Rio de Janeiro, Polsat Sport Extra

Noc z 3 na 4 września (z soboty na niedzielę)
1:00 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): New York Red Bulls Nowy Jork - Philadelphia Union, Polsat Sport

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

1:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Nations” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Nations” - magazyn, Eleven Sports 3

4 września (niedziela)
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Nations” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): „UFC Ultimate Knockouts” - magazyn, Polsat Sport Fight

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:40 Formuła 3, Grand Prix Holandii: 2. wyścig, Polsat Sport Extra

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

9:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: MotoGP Show, polsatsport.pl

10:15 Formuła 2, Grand Prix Holandii: 2. wyścig, Polsat Sport Extra

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport News i polsatsport.pl

11:00 e-sport, League of Legends: Red Bull Solo Q, Polsat Games

11:20 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna: „Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

12:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl

12:25 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: US Cremonese Cremona - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów, Polsat Sport

12:55 Formuła 1, Grand Prix Holandii: parada kierowców, Eleven Sports 1

13:40 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat

13:55 Formuła 1, Grand Prix Holandii: wyścig, Eleven Sports 1

14:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

14:55 Liga Mistrzów hokeistów: Skelleftea AIK - Ocelari Trzyniec, Polsat Sport News

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Spezia Calcio - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 3

14:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Stade de Reims - RC Lens, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2

15:00 futbol amerykański, European League of Football: Wrocław Panthers - Vienna Vikings, Polsat Sport Extra

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marion: wyścig w klasie MotoE, polsatsport.pl

16:00 mistrzostwa świata siatkarzy w Polsce i Słowenii, 1/8 finału: Stany Zjednoczone Ameryki - Turcja, Polsat Sport

16:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:00 żużel, PGE Ekstraliga: zapowiedź kolejki, Eleven Sports 2

16:30 żużel, PGE Ekstraliga, półfinał: Motor Lublin - For Nature Solutions Apator Toruń, Eleven Sports 2

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: ESTAC Troyes - Stade Rennais FC Rennes, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Arka Gdynia - GKS Tychy, Polsat Box Go

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: Hellas Verona Werona - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 1

18:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: 1. FC Slovacko Uherské Hradiště - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

19:00„Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 (Polsat Sport), 19:50 (TVP Sport) i 20:50 (TVP1) mistrzostwa świata siatkarzy w Polsce i Słowenii, 1/8 finału: Polska - Tunezja, TVP1, TVP Sport i Polsat Sport

19:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

19:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Unikalne tradycje LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

19:45 „One Club Man” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

19:55 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - AS Roma Rzym, Eleven Sports 1

20:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

20:10 Liga Mistrzów hokeistów: Comarch Cracovia Kraków - Villach SV, Polsat Sport Extra

20:30 „The Best of 2022/2023” - magazyn, Eleven Sports 2

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique Gymnaste Club Nice Côte d'Azur Nicea - AS Monaco Monako, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport

20:55 piłka nożna, La Liga Santander: Valencia CF Walencja - Getafe CF, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

21:00 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: SC Corinthians Paulista São Paulo - SC Internacional Porto Alegre, Polsat Sport News

21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

23:00 eliminacje mistrzostw Europy siatkarek: Portugalia - Ukraina, Polsat Sport Extra

23:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna: „Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:10 MMA: KSW57, Polsat Sport Fight

23:30 „The Best of 2022/2023” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:50 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): Portland Timbers - Atlanta United FC, Polsat Sport

Noc z 4 na 5 września (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

1:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Nations” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Nations” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...