reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„The Voice of Poland” 13 na kanałach TVP

dodano: 2022-09-03 03:32 | aktualizacja: 2022-09-03 09:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice of Poland” W sobotę, 3 września br. o godz. 20:00 na kanale TVP2, a w kolejnych dniach w stacjach TVP HD i TVP Rozrywka, wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 13. polskiego programu „The Voice of Poland”, którego producentem jest Rochstar. Program poprowadzą Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora i Tomasz Kammel („Pytanie na śniadanie” na kanałach TVP2, TVP Polonia i TVP Kobieta), a w jury zasiądą Małgorzata Uściłowska „Lanberry”, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Aleksander Milwiw-Baron „Baron” i Tomasz Lach „Tomson”.

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice of Poland”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, trzynasta edycja muzycznego talent show „The Voice of Poland” wystartuje w sobotę, 3 września br. o godzinie 20:00 w TVP2, a w kolejnych dniach w stacjach TVP HD i TVP Rozrywka - z nową trenerką i w zupełnie nowej, zaawansowanej technologicznie scenografii najnowocześniejszego studia w Polsce.

W nadchodzącej edycji programu występy uczestników oceniać będzie debiutująca w roli trenerki Lanberry - wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. W fotelach trenerów widzowie ponownie zobaczą Justynę Steczkowską, Marka Piekarczyka, Tomsona i Barona. Program poprowadzą Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora i Tomasz Kammel („Pytanie na śniadanie” na kanałach TVP2, TVP Polonia i TVP Kobieta - więcej tutaj).

Studia najnowszej edycji „The Voice of Poland” zostały zbudowane na powierzchni ponad 2000 metrów kwadratowych i są wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne. Wokół nowej sceny umieszczono ekrany LED o powierzchni ponad 600 metrów kwadratowych. Łączna długość scenicznej konstrukcji aluminiowej, na której zainstalowano sprzęt, wynosi 1000 metrów. Jak zapewnia nadawca, ponad 1800 punktów świetlnych i 1,2 kilometra taśm ledowych to gwarancja doznań wizualnych, jakich w polskiej telewizji dotąd nie było. Całkowicie zautomatyzowaną scenografię z elementami, które dzięki mapowaniu stają się dodatkowymi ekranami projekcyjnymi, łączą kable o długości 30 kilometrów. Występy uczestników trzynastej edycji „The Voice of Poland” śledzić będzie 14 kamer, tak aby w jak najdrobniejszym szczególe oddać atmosferę panującą w studiu telewizyjnym (dane za TVP) (więcej tutaj).
 
Małgorzata Uściłowska „Lanberry” w programie „The Voice of Poland”, foto: Jacek Grąbczewski
Małgorzata Uściłowska „Lanberry” w programie „The Voice of Poland”, foto: Jacek Grąbczewski
Małgorzata Tomaszewska w programie „The Voice Senior”, foto: Jan Bogacz/TVP
Małgorzata Tomaszewska w programie „The Voice Senior”, foto: Jan Bogacz/TVP


„The Voice of Poland” - sezon 13., emisja w soboty (od 3 września 2022 roku) o godz. 20:00 w TVP2. Program ten będą mogli również oglądać widzowie kanałów TVP HD i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

699 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...