reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„The Voice of Poland” 13 na kanałach TVP

dodano: 2022-09-03 03:32 | aktualizacja: 2022-09-03 09:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice of Poland” W sobotę, 3 września br. o godz. 20:00 na kanale TVP2, a w kolejnych dniach w stacjach TVP HD i TVP Rozrywka, wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 13. polskiego programu „The Voice of Poland”, którego producentem jest Rochstar. Program poprowadzą Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora i Tomasz Kammel („Pytanie na śniadanie” na kanałach TVP2, TVP Polonia i TVP Kobieta), a w jury zasiądą Małgorzata Uściłowska „Lanberry”, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Aleksander Milwiw-Baron „Baron” i Tomasz Lach „Tomson”.

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice of Poland”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, trzynasta edycja muzycznego talent show „The Voice of Poland” wystartuje w sobotę, 3 września br. o godzinie 20:00 w TVP2, a w kolejnych dniach w stacjach TVP HD i TVP Rozrywka - z nową trenerką i w zupełnie nowej, zaawansowanej technologicznie scenografii najnowocześniejszego studia w Polsce.

W nadchodzącej edycji programu występy uczestników oceniać będzie debiutująca w roli trenerki Lanberry - wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. W fotelach trenerów widzowie ponownie zobaczą Justynę Steczkowską, Marka Piekarczyka, Tomsona i Barona. Program poprowadzą Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora i Tomasz Kammel („Pytanie na śniadanie” na kanałach TVP2, TVP Polonia i TVP Kobieta - więcej tutaj).

Studia najnowszej edycji „The Voice of Poland” zostały zbudowane na powierzchni ponad 2000 metrów kwadratowych i są wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne. Wokół nowej sceny umieszczono ekrany LED o powierzchni ponad 600 metrów kwadratowych. Łączna długość scenicznej konstrukcji aluminiowej, na której zainstalowano sprzęt, wynosi 1000 metrów. Jak zapewnia nadawca, ponad 1800 punktów świetlnych i 1,2 kilometra taśm ledowych to gwarancja doznań wizualnych, jakich w polskiej telewizji dotąd nie było. Całkowicie zautomatyzowaną scenografię z elementami, które dzięki mapowaniu stają się dodatkowymi ekranami projekcyjnymi, łączą kable o długości 30 kilometrów. Występy uczestników trzynastej edycji „The Voice of Poland” śledzić będzie 14 kamer, tak aby w jak najdrobniejszym szczególe oddać atmosferę panującą w studiu telewizyjnym (dane za TVP) (więcej tutaj).
 
Małgorzata Uściłowska „Lanberry” w programie „The Voice of Poland”, foto: Jacek Grąbczewski
Małgorzata Uściłowska „Lanberry” w programie „The Voice of Poland”, foto: Jacek Grąbczewski
Małgorzata Tomaszewska w programie „The Voice Senior”, foto: Jan Bogacz/TVP
Małgorzata Tomaszewska w programie „The Voice Senior”, foto: Jan Bogacz/TVP


„The Voice of Poland” - sezon 13., emisja w soboty (od 3 września 2022 roku) o godz. 20:00 w TVP2. Program ten będą mogli również oglądać widzowie kanałów TVP HD i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...