reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Agenci. Biuro detektywistyczne” w TV4 i TV6

dodano: 2022-09-03 06:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus

TV4 TV 4 Czwórka „Agenci. Biuro detektywistyczne” W sobotę, 3 września br. o godz. 13:00 w kanale TV4, a w późniejszym czasie w stacji TV6, wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 1. polskiego serialu „Agenci. Biuro detektywistyczne”, którego producentem jest Polot Media. Wystąpią Olga Pęczak, Maria Ruddick, Izabella Bukowska, Jan Steifer, Bartosz Obuchowicz i Konrad Skolimowski „Skolim”.

TV4 TV 4 Czwórka „Agenci. Biuro detektywistyczne”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od soboty, 3 września br. widzowie Czwórki i Szóstki będą mogli oglądać nowy serial „Agenci. Biuro detektywistyczne” z udziałem m.in. Bartosza Obuchowicza i Konrada Skolimowskiego. To opowieść o grupie przyjaciół, którzy zakładają agencję detektywistyczną i rozwiązując sprawy swoich klientów, prowadzą równolegle śledztwo dotyczące zaginięcia bliskiej im osoby. Na antenie Czwórki serial emitowany będzie w soboty w godzinach 13:00 i 14:00, a w Szóstce - w soboty (od 3 września br.) i niedziele (od 4 września br.) o godzinie 20:00.

Historia rozpoczyna się, gdy Adrian (w tej roli Konrad Skolimowski „Skolim”), świeżo upieczony licencjonowany detektyw, orientuje się, że jego siostra zniknęła, zacierając za sobą wszelkie ślady. Wizyta na policji i spotkanie z komisarzem Pospieszalskim (Bartosz Obuchowicz) utwierdzają go w przekonaniu, że może już nigdy jej nie zobaczyć, jeśli nie weźmie sprawy w swoje ręce. Rozpoczyna własne śledztwo, w którym pomagają mu dwie najbliższe przyjaciółki siostry. We troje odkrywają, że dziewczyna, posługując się fałszywym imieniem i nazwiskiem, wiodła podwójne życie i miała cały krąg nieznanych im przyjaciół oraz chłopaka - Igora. On także prowadzi poszukiwania na własną rękę i jest w szoku, gdy poznaje całą trójkę i dowiaduje się o drugim życiu swojej ukochanej. Mimo początkowej nieufności postanawiają połączyć siły i szybko przekonują się, że doskonale się uzupełniają. Postanawiają założyć we czwórkę agencję detektywistyczną, w której oprócz spraw klientów, prowadzą swoje prywatne śledztwo, stopniowo ujawniające kolejne tajemnice zaginionej.

W rolach głównych, obok Bartosza Obuchowicza i Konrada Skolimowskiego, występują Olga Pęczak, Maria Ruddick, Izabella Bukowska i Jan Steifer.

Serial produkuje dla Czwórki Polot Media (więcej tutaj).
 
Konrad Skolimowski „Skolim”, Olga Pęczak, Bartosz Obuchowicz, Maria Ruddick i Jan Steifer w serialu „Agenci. Biuro detektywistyczne”, foto: Cyfrowy Polsat
Konrad Skolimowski „Skolim”, Olga Pęczak, Bartosz Obuchowicz, Maria Ruddick i Jan Steifer w serialu „Agenci. Biuro detektywistyczne”, foto: Cyfrowy Polsat


„Agenci. Biuro detektywistyczne” - sezon 1., emisja w soboty (od 3 września 2022 roku) o godz. 13:00 w TV4. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie TV6.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

699 zł Więcej...