reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Tak to leciało!” 10 na kanałach TVP

dodano: 2022-09-04 13:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Tak to leciało!” W niedzielę, 4 września br. o godz. 16:15 na kanale TVP2, a w kolejnych dniach w stacjach TVP HD, TVP Kobieta i TVP Rozrywka, wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 10. sezonu polskiego programu „Tak to leciało!”, którego producentem jest Endemol Shine Polska. Nadawca wznawia premiery tego widowiska po kilkuletniej przerwie. Program poprowadzą Magdalena Kajrowicz-Zapała „Kajra” i Sławomir Zapała, a zawodnikom akompaniować będzie zespół muzyczny Marcina Urbana.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Tak to leciało!”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, kultowy program „Tak to leciało!” powraca w przebojowej odsłonie. Nowy duet prowadzących, realizacyjny rozmach, atrakcyjne nagrody, emocje sięgające zenitu i największe polskie przeboje wszech czasów. Nowa edycja „Tak to leciało!” na antenach TVP zadebiutuje we wrześniu br.

Jak zapewnia nadawca, „Tak to leciało!” to najbardziej rozśpiewany teleturniej na świecie. Uczestnicy mają za zadanie uzupełnić luki w tekstach popularnych polskich przebojów, a wszystko to w myśl zasady „im więcej wyśpiewasz, tym więcej wygrasz”. W nowej edycji zawodnikom akompaniować będzie zespół muzyczny Marcina Urbana. Widowisko poprowadzi idealnie zgrany duet małżeński i sceniczny, czyli Magdalena Kajrowicz-Zapała „Kajra” i Sławomir Zapała. Nie zabraknie także odcinków specjalnych z udziałem gwiazd.

Program „Tak to leciało!” na antenie TVP2 emitowany był między 2008 a 2012 rokiem. Powstało dotąd 9 edycji i ponad 100 odcinków tego widowiska. Format „Don’t forget the lyrics” był realizowany w ponad 25 krajach, m.in.: w Polsce, Stanach Zjednoczonych Ameryki, Francji, Włoszech, Kanadzie, Indiach, Izraelu, Meksyku, Chile czy w Egipcie.

Jak informuje nadawca, zasady gry skonstruowane są tak, by dostarczać maksimum emocji. Uczestnicy mają przed sobą do wyboru 9 muzycznych kategorii oraz hit za 100 000. Pod każdą kategorią kryją się dwie piosenki. Gracz wybiera jedną z nich, a następnie wykonuje utwór przy akompaniamencie zespołu. Na ekranie wyświetlają się słowa piosenki, tak jak podczas klasycznego karaoke. W pewnym momencie muzyka milknie, a na ekranie pozostaje miejsce do uzupełnienia tekstu. Jeśli uczestnik prawidłowo dośpiewa brakujące wyrazy, przechodzi dalej. Na poszczególnych etapach gry może skorzystać z „Wyjść awaryjnych”.
 
Magdalena Kajrowicz-Zapała „Kajra” i Sławomir Zapała w programie „Tak to leciało!”, foto: TVP
Magdalena Kajrowicz-Zapała „Kajra” i Sławomir Zapała w programie „Tak to leciało!”, foto: TVP
Magdalena Kajrowicz-Zapała „Kajra” i Sławomir Zapała w programie „Tak to leciało!”, foto: TVP
Magdalena Kajrowicz-Zapała „Kajra” i Sławomir Zapała w programie „Tak to leciało!”, foto: TVP


„Tak to leciało!” - sezon 10., emisja w niedziele (od 4 września 2022 roku) o godz. 16:15 w TVP2. Program ten będą mogli również oglądać widzowie kanałów TVP HD, TVP Kobieta i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...