reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

3. sezon serialu „Kruk” - padł ostatni klaps na planie

dodano: 2022-09-05 12:21
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: CANAL+

Kruk 3 fot. Robert Pałka Zakończyły się zdjęcia na planie kontynuacji serialu „Kruk” z Michałem Żurawskim w tytułowej roli. Trzecia odsłona „Kruka” jeszcze w 2022 roku na kanale CANAL+ Premium i w serwisie streamingowym CANAL+ online. W nowym sezonie serialu, poza główną postacią, na ekranie pojawią się ponownie także m.in. Justyna (Magda Koleśnik) czy Rudy (Tomasz Włosok). Podlaska magia wróci natomiast za sprawą szeptuchy (Danuta Kierklo).

fot. Damian Hornet
Kruk 3 fot. Damian Hornet


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niewielu jest w rodzimym kinie tak niejednoznacznych bohaterów. Adam Kruk to postać targana wewnętrznymi demonami i spleciona ze sprzeczności – z jednej strony to mężczyzna pełen prawa i dobrych intencji, z drugiej – człowiek emanujący bólem, zarówno fizycznym, jak i egzystencjalnym, który popycha go niejednokrotnie do kwestionowalnych moralnie czynów. W nowym sezonie do sumy emocji Kruka dochodzi rozpacz oraz żałoba, trauma po śmierci żony i niepohamowana chęć zemsty.

Aurę mroku i tajemnicy podkreśla wyjątkowy, mistyczny klimat Podlasia. Miejsca, gdzie sacrum dawnych obrzędów i wierzeń miesza się z profanum brutalnego, przestępczego półświatka. Bo i tym razem widzowie serialu powrócą wraz z Krukiem do Białegostoku, gdzie policjant spróbuje dokończyć niezamknięte sprawy. Ponownie obserwować też będą nieustającą walkę dobra ze złem, toczącą się zarówno w tym tradycyjnym życiowym wymiarze, jak i wewnętrznym, która targa życiem wszystkich bohaterów. Nie tylko Kruk stoi na rozstaju wyborów determinujących przyszłość.
 

- „Kruk” to bezsprzecznie jedna z flagowych produkcji CANAL+. W przekonaniu o jej wyjątkowości utwierdza nas fakt, z jak fantastycznym odbiorem spotkała się wśród widzów i krytyków. Wierzymy, że kolejny sezon nie zawiedzie ich oczekiwań - powiedziała Beata Ryczkowska, dyrektor produkcji oryginalnych i koprodukcji CANAL+ Polska.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

199 zł Więcej...