reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

BT Sport i Eurosport UK połączyli siły. Powstanie nowa marka

dodano: 2022-09-06 10:31
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

BT Sport Warner Bros. Discovery i BT Group sfinalizowali 1 września br. transakcję polegającą na utworzeniu spółki joint venture (JV) 50:50, łączącej aktywa BT Sport i Eurosport UK. Teraz dla fanów w Wielkiej Brytanii i Irlandii pod jednym dachem znajdą się transmisje Igrzysk Olimpijskich, Premier League, Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Europy UEFA, Premier League, Premiership Rugby, MotoGP, UFC, boksu, WWE, tenisowego Wielkiego Szlema, kolarskiego Grand Tour oraz Pucharu Świata w sportach zimowych.

Warner Bros. Discovery/BT
Warner Bros. Discovery BT


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wraz z rozpoczęciem prac nad nową ofertą sportową dla widzów Wielkiej Brytanii i Irlandii, BT Sport i Eurosport UK przez pewien czas zachowają swoje odrębne propozycje produktów. Klienci BT Sport i Eurosport UK będą mogli nadal korzystać z aktualnej oferty sportowej w taki sam sposób, jak obecnie. Z biegiem czasu wprowadzona ma zostać nowa marka sportowa i zaprezentowana ma być połączona oferta sportowa wraz z ofertą rozrywkową Warner Bros. Discovery.
 

- Dzisiaj rozpoczynamy naszą podróż mającą na celu zbudowanie nowej destynacji sportowej dla fanów w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Połączenie BT Sport i Eurosport UK ze światowej klasy i rozwijającą się ofertą rozrywkową Warner Bros. Discovery zaowocuje ekscytującą nową propozycją dla konsumentów - powiedział Andrew Georgiou, członek zarządu JV oraz prezes i dyrektor zarządzający Warner Bros. Discovery Sports Europe.

- Ważne jest, aby fani wiedzieli, że mogą nadal cieszyć się BT Sport i Eurosport UK tak, jak robią to dzisiaj, a my będziemy informować ich o przyszłych planach tak szybko, jak to możliwe. Cieszymy się, że transakcja została zamknięta i możemy teraz dalej angażować wszystkich interesariuszy w proces tworzenia JV i rozwijania szerokiej połączonej oferty sportowej - dodał.

Zarząd JV jest równo reprezentowany przez osoby mianowane przez British Telecommunications plc i Warner Bros. Discovery. Pierwszym menedżerem nominowanym przez każdego akcjonariusza na zasadzie rotacji, jest Marc Allera, dyrektor generalny działu konsumenckiego BT. Andrew Georgiou, prezes i dyrektor zarządzający Warner Bros. Discovery Sports Europe, jest również członkiem zarządu i będzie kierował działalnością.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...