dodano: 2022-09-07 01:17 | aktualizacja:
2022-09-08 13:52
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eurosport 1
14:30 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana:
Etap 18
Komentarz: Adam Probosz, Dariusz Baranowski
18:00 Tenis: US Open:
1/2 finału singla mężczyzn
Rajeev Ram/Joe Salisbury - Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah
Komentarz: Dawid Żbik, Radosław Szymanik
20:00 Tenis: US Open:
1/2 finału singla mężczyzn
Marcelo Arevalo/Jean-Julien Rojer - Wesley Koolhof/Neal Skupski ,
Komentarz: Dawid Żbik, Radosław Szymanik
00:30 (cz/pt)
Tenis: US Open:
1/2 finału singla kobiet
Ons Jabeur - Caroline Garcia,
Komentarz: Marek Furjan, Dawid Celt
03:00 (cz/pt)
Tenis: US Open:
1/2 finału singla kobiet
Iga Świątek - Aryna Sabalenka ,
Komentarz: Dawid Olejniczak, Lech Sidor
Eurosport 2
18:30 Kolarstwo szosowe kobiet: Ceratizit Challenge by La Vuelta:
Etap 2
Polsat Sport
13:30 Piłka nożna plażowa: Euro Beach Soccer League:
Ukraina - Azerbejdżan
15:00 Piłka nożna plażowa: Euro Beach Soccer League:
Portugalia - Polska
17:30
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Argentyna - Brazylia
21:00
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Polska - USA
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Damian Dacewicz
02:30 (cz/pt) Piłka nożna: Copa Sudamericana:
Sao Paulo FC - Atletico Goianiense
Polsat Sport Extra
19:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga, Zurych:
Dzień 2
Polsat Sport News
19:45 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów:
ZSC Lions Zurych - GKS Katowice
TVP 1
21:00
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Polska - USA
Komentarz: Piotr Dębowski, Radosław Panas
TVP Sport
14:00 Koszykówka mężczyzn: EuroBasket 2022:
Finlandia - Holandia
Komentarz: Michał Regulski
17:30 Koszykówka mężczyzn: EuroBasket 2022:
Czechy - Izrael
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz, Jacek Łączyński
21:00
Koszykówka mężczyzn: EuroBasket 2022:
Serbia - Polska
Komentarz: Piotr Sobczyński, Ryszard Łabędź
Viaplay
18:45
Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
FC Zürich - Arsenal FC
Komentarz: Piotr Domagała, Adam Targowski
18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
PSV Eindhoven - Bodø/Glimt
Komentarz: Kamil Kania, Paweł Tanona
18:45
Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
PFC Ludogorets - AS Roma
Komentarz: Dawid Król, Michał Borkowski
18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
1. FC Union Berlin - Royale Union Saint-Gilloise
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Mariusz Moński
18:45
Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Fenerbahçe SK - FC Dynamo Kijów
Komentarz: Tomasz Górski
18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
HJK Helsinki - Real Betis Balompié
Komentarz: Marcin Pawłowski
18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
AEK Larnaka - Stade Rennais FC
18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Malmö FF - SC Braga
18:45 Piłka nożna:
Liga Konferencji Europy UEFA:
Villarreal CF - Lech Poznań
Komentarz: Rafał Wolski, Artur Wichniarek
18:45 Piłka nożna:
Liga Konferencji Europy UEFA:
OGC Nice - 1. FC Köln
Komentarz: Marcin Borzęcki, Tomasz Urban
18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
FK Austria Wiedeń - Hapoel Beer Szewa
Komentarz: Szymon Ratajczak, Radosław Gilewicz
18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
ACF Fiorentina - FK RFS
18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Heart of Midlothian FC - İstanbul Başakşehir
18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
RSC Anderlecht - Silkeborg IF
18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
1. FC Slovácko - FK Partizan
18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
FC Ballkani - CFR 1907 Cluj
19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
VfL Gummersbach - SC Magdeburg
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
SS Lazio - Feyenoord Rotterdam
Komentarz: Mateusz Juza, Michał Borkowski
21:00
Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Manchester United - Real Sociedad
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gajdek
21:00
Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
SC Freiburg - Qarabağ FK
Komentarz: Wojciech Piela, Wojciech Górski
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
FK Crvena Zvezda - AS Monaco
Komentarz: Adam Delimat, Paweł Grabowski
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
FC Nantes - Olympiakos FC
Komentarz: Kamil Kania
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
SK Sturm Graz - FC Midtjylland
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Omonia Nikozja - FC Sheriff
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Ferencvárosi TC - Trabzonspor Kulübü
21:00 Piłka nożna:
Liga Konferencji Europy UEFA:
West Ham United - FCSB
Komentarz: Adrian Olek, Dawid Szymczak
21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Sivasspor - SK Slavia Praga
21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Molde FK - KAA Gent
21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Shamrock Rovers - Djurgårdens IF
21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
FC Basel 1893 - FC Pyunik
21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
ŠK Slovan Bratysława - FK Žalgiris Wilno
21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
SK Dnipro-1 - AZ Alkmaar
21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
FC Vaduz - Apollon FC
22:00 Baseball: Liga MLB:
Brewers - Giants
01:00 (cz/pt) Baseball: Liga MLB:
Yankees - Twins
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.