reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Top model” 11 w TVN i ITVN

dodano: 2022-09-07 09:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

TVN „Top model” W środę, 7 września br. o godz. 21:35 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 11. sezonu polskiego programu „Top model”. Widowisko to zobaczą również widzowie kanału ITVN (TVN International). Wystąpią Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński, Michał Piróg i Marcin Tyszka. Gościnnie pojawią się Aleksandra Adamska, Jessica Mercedes Kirschner „Jemerced”, Katarzyna Zillmann, Klaudia El Dursi („Hotel Paradise” w TVN7), Dominika Wysocka, Marianna Kowalewska, Maria Dębska, Natasza Parzymies, Paulina Krupińska („Dzień dobry TVN” w TVN i ITVN/TVN International), Michał Czernecki, Łukasz Mróz „Mrozu” i Mateusz Zawistowski „Żabson”.

TVN „Top model”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, czas zabłysnąć. Rusza nowy sezon programu „Top model”. Kto tym razem olśni jurorów i otrzyma szansę, by zawalczyć o swoje miejsce w świecie mody? Zadania w malowniczych lokalizacjach, eksperci w roli mentorów, nowi uczestnicy i niezastąpione jury. Jedenasty sezon zapowiada się niezwykle emocjonująco.

Jak czytamy w opisie, „Top model” podąża za trendami w świecie mody. Kandydaci na modeli muszą doskonale czuć się przed aparatem i kamerą, ale przede wszystkim wyróżniać się z tłumu niebanalną osobowością i charyzmą. Przed jurorami trudne zadanie. To do nich należy decyzja kogo spośród tysięcy chętnych zaprosić do kolejnego etapu. Czy wybrani przez nich kandydaci sprostają wyzwaniom postawionym przed nimi w programie?

Świat mody zmienia się bardzo dynamicznie, a wraz z nim podejście do modelingu i oczekiwania wobec uczestników. Poza pokazami i sesjami zdjęciowymi to również komercyjne kampanie i obecność w mediach społecznościowych. Zaproszeni do programu profesjonaliści będą służyć radą, by pokazać jak wygląda nowoczesny świat mody. To agenci modelek, styliści, projektanci, influencerzy, a także założyciele marek modowych, którzy doświadczenie zdobywali na międzynarodowych rynkach, pracując z osobowościami światów mody i show-biznesu.

W tym sezonie wśród wyjątkowych zaproszonych do programu znaleźli się również: Aleksandra Adamska, Jessica Mercedes Kirschner „Jemerced”, Katarzyna Zillmann, Klaudia El Dursi („Hotel Paradise” w TVN7 - więcej tutaj), Dominika Wysocka, Marianna Kowalewska, Maria Dębska, Natasza Parzymies, Paulina Krupińska („Dzień dobry TVN” w TVN i ITVN/TVN International - więcej tutaj), Michał Czernecki, Łukasz Mróz „Mrozu” i Mateusz Zawistowski „Żabson”.

Uczestników oceniać będzie jury w niezmienionym składzie: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka. Michał Piróg udzieli wsparcia i zmotywuje kandydatów (więcej tutaj).
 
Katarzyna Sokołowska w programie „Top model”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Katarzyna Sokołowska w programie „Top model”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Joanna Krupa w programie „Top model”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Joanna Krupa w programie „Top model”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Joanna Krupa, Michał Piróg i Katarzyna Sokołowska w programie „Top model”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Joanna Krupa, Michał Piróg i Katarzyna Sokołowska w programie „Top model”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Marcin Tyszka, Katarzyna Sokołowska, Joanna Krupa, Michał Piróg i Dawid Woliński w programie „Top model”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Marcin Tyszka, Katarzyna Sokołowska, Joanna Krupa, Michał Piróg i Dawid Woliński w programie „Top model”, foto: TVN Warner Bros. Discovery


„Top model” - sezon 11., emisja w środy (od 7 września 2022 roku) o godz. 21:35 w TVN. Program ten będą mogli również oglądać widzowie ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...