reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

VOXup teraz także w DVB-T2 HD

dodano: 2022-09-09 17:54
autor: RO | źródło: digitalfernsehen.de

freenet Video Darmowy kanał telewizyjny VOXup znacząco zwiększa swoją dystrybucję w Niemczech za pośrednictwem naziemnej telewizji cyfrowej freenet TV, która nadaje sygnał w jakości HD w standardzie DVB-T2. Kanał VOXup niemieckiej grupy RTL został uruchomiony 1 grudnia 2019 r. na satelicie, w sieciach kablowych i IPTV.

przekaz z satelity
VOXup


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dostawca freenet TV rozszerza ofertę o kanał VOXup. Odbiorcy uzyskują dodatkowy kanał, który specjalizuje się w nadawaniu popularnych formatów głównego kanału komercyjnego VOX. Teraz oferta liczy ponad 20 prywatnych stacji telewizyjnych w dobrej jakości HD. Można je odbierać w pakiecie przez zwykłą antenę, czyli możliwie w najprostszy sposób.

VOXup nadaje od 1 grudnia 2019 roku i podobnie jak kanał macierzysty - jest częścią RTL Deutschland. Siostrzana stacja prezentuje mieszankę dobrze znanych programów i nowych produkcji własnych opartych na tematach rozwijanych przez VOX. Widz może obejrzeć ulubione treści na dwóch kanałach niemal w dowolnym momencie. Dodatkowo na VOXup można spotkać bezpłatne premiery telewizyjne. Przykładem jest np. seria „The Equalizer”, która wkrótce zagości na antenie i będzie emitowana pierwszy raz w darmowej telewizji. Grupą docelową VOXup są osoby dorosłe, zwłaszcza kobiety w wieku od 14 do 59 lat.
 

VOXup jest bardzo popularny wśród naszych widzów. Dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy zaoferować klientom freenet TV atrakcyjną gamę kanałów w doskonałej jakości HD

- mówi dyrektor ds. cyfrowych w RTL Deutschland, Andre Prahl.


Media Broadcast, będący operatorem usługi naziemnej freenet TV, powiedział, że kolejny kanał daje widzom jeszcze większy wybór. W ostatnich ankietach wśród klientów VOXup okazał się często wymienianym kanałem. freenet TV łączy telewizję z usługami internetowymi, co pozwala klientom tworzyć osobisty program z aplikacji, bibliotek multimediów i usług na żądanie.

VOXup można również odbierać przez satelitę Astra 1L (19,2°E) w systemie nieszyfrowanym (FTA) na tp. 91 (12,226 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 3/4; DVB-S/QPSK). Przekaz jest prowadzony w jakości SD i użyciem kodeka MPEG-2.

Źródło: digitalfernsehen.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...