reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Muzyczny Baby Time przed startem

dodano: 2022-09-09 22:10
autor: RO | źródło: cableman.ru

Bridge TV - pasmo Baby Time Nowy kanał muzyczny przygotowuje grupa medialna Bridge Media na rosyjski rynek telewizyjny. Nadawca chce uruchomić stację Baby Time dla najmłodszych odbiorców w wieku od 2 do 8 lat. Będzie to 8. kanał w portfolio jednego z największych graczy muzycznych w Rosji.

Baby Time/Bridge TV
Baby Time


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Baby Time ma nadawać od 1 października br. w jakości SD, w formacie panoramicznym 16:9. Wersja HD ma być oferowana dopiero w 2024 roku.

Nazwa kanału pochodzi od pasma programowego dla dzieci emitowanego na głównej antenie Bridge TV w latach 2006-2020. Był to 4-godzinny blok z animowanymi klipami dla dzieci. Jak podają przedstawiciele Bridge Media, plany stworzenia kanału opartego na tym formacie sięgają 2008 roku, ale z różnych powodów nie doszło do oficjalnej premiery.

Ramówkę Baby Time wypełnią dwa podstawowe pasma. „Little Songs” zaoferuje rozwojowe piosenki produkcji radzieckiej, rosyjskiej i zagranicznej, a „Mini Disco” - piosenki taneczne dla starszych dzieci. Współczesne kreskówki krajowe (do 12 minut) mają uzupełnić ofertę, co pozwoli zwiększyć atrakcyjność kanału. Podobną tematykę prezentuje kanał Multimuzyka firmy Cyfrowe telewidenije, nadawany od 2017 roku.

Baby Time będzie dystrybuowany przez satelitę ABS-2A (74,9°E).

Dzisiaj skład kanałów muzycznych Bridge Media ma się następująco: Bridge TV, Bridge Classic, Bridge Hits, Bridge Russkij Hit, Bridge Schlager, Bridge Deluxe i Bridge Fresh.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...