reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-10-07 - 2022-10-08

Sport w polskiej TV 11.09.2022

dodano: 2022-09-10 14:54 | aktualizacja: 2022-09-10 23:20
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV siatkówka Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z finału Mistrzostw Świata siatkarzy: Polska - Włochy. Transmisje live finałów US Open tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Legia Warszawa

Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Legia Warszawa

Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Family

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Elche CF - Athletic Bilbao
Komentarz: Cezary Olbrycht, Leszek Orłowski 
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Miedź Legnica - Korona Kielce

Komentarz: Robert Skrzyński, Adam Szała

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Betis - Villarreal CF
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Strasbourg - Clermont Foot
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Tomasz Wieszczycki 

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Lorient - FC Nantes
Komentarz: Tomasz Smokowski, Michał Bojanowski 

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - Olympique Lyon
Komentarz: Piotr Glamowski, Igor Lewczuk 
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Miedź Legnica - Korona Kielce
Komentarz: Robert Skrzyński, Adam Szała

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Legia Warszawa
Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport 5

13:00 Żużel: 2. Liga Żużlowej: 
SpecHouse PSŻ Poznań - OK Bedmet Kolejarz Opole
Komentarz: Mateusz Dziopa, Mirosław Jabłoński 

15:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Cellfast Wilki Krosno - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Komentarz: Tomasz Dryła, Dawid Stachyra 

19:30 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin

Komentarz: Maciej Noskowicz, Patryk Malitowski
 
Eleven Sports 1

06:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 6h Oyama:
Wyścig

13:00 Formuła 1: Grand Prix Włoch:
Parada kierowców 
Studio: Michał Gąsiorowski, Robert Smoczyński

15:00 Formuła 1: Grand Prix Włoch:
Wyścig

Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Getafe CF - Real Sociedad
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula 

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Juventus FC - US Salernitana Calcio

Komentarz: Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Madryt - RCD Mallorca

Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak 

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga: 
For Nature Solutions Apator Toruń - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa
Komentarz: Marcin Musiał, Maciej Markowski

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - Olympique Lyon
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 3

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Atalanta Bergamo - US Cremonese
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Bologna FC - ACF Fiorentina
Komentarz: Patryk Mirosławski, Piotr Czachowski

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
SS Lazio - Hellas Verona
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Atalanta Bergamo - US Cremonese
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Sassuolo Calcio - Udinese Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
SS Lazio - Hellas Verona
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - Olympique Lyon
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eurosport 1

06:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 6h Oyama:
Wyścig

11:35 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup, Włochy:
Wyścig

13:30 Kolarstwo szosowe kobiet: Ceratizit Challenge by La Vuelta:
Etap 5
Komentarz: Stanisław Brzósko, Sebastian Szczęsny

15:00 Kolarstwo szosowe: Grand Prix Fourmies:
Wyścig

17:00 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana:
Etap 21
Komentarz: Adam Probosz, Dariusz Baranowski

21:30 Tenis: US Open:
Casper Ruud - Carlos Alcaraz
Komentarz: Karol Stopa, Lech Sidor
 
Eurosport 2

12:00 Triatlon: Super League, Monachium:
Zawody 

19:00 Tenis: US Open:
B. Krejcikova/K. Siniakova - C. McNally/T. Townsend
Komentarz: Witold Domański, Tomasz Wolfke

21:00 Kolarstwo szosowe: Grand Prix Montrealu:
Wyścig
 
Golf Channel

13:00 Golf: DP World Tour, Surrey:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja


08:30 Wyścigi samochodowe: Hankook 24H Series, Barcelona:
Wyścig

11:15 Wyścigi samochodowe: Euroformula Open, Spielberg:
Wyścig 2

12:15 Wyścigi samochodowe: Hankook 24H Series, Barcelona:
Wyścig

15:15 Wyścigi samochodowe: Euroformula Open, Spielberg:
Wyścig 3

21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Kansas City:
Wyścig
 
Polsat Sport Premium 1

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven - RKC Waalwijk

19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga - SK Dynamo Czeskie Budziejowice

21:00 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
FC Sao Paulo - SC Corinthians Paulista
 
Polsat Sport Premium 2

20:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
Feyenoord - Sparta Rotterdam



 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
ŁKS Łódź - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

18:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Mecz o 3. miejsce
Brazylia - Słowenia
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Damian Dacewicz

21:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Finał
Polska - Włochy
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Damian Dacewicz
 
Polsat Sport Extra

06:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 6h Oyama:
Wyścig

10:00 Formuła 2: Grand Prix Włoch:
Wyścig 2

14:45 Futbol amerykański: Europejska Liga Futbolu: 
Barcelona Dragons - Vienna Vikings

18:00 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów:
Villach SV - Comarch Cracovia
 
Polsat Sport Fight

10:15 Rugby 7: Mistrzostwa Świata:
Mecze o miejsca 5-8; 
1/2 finału kobiet i mężczyzn

14:15 Rugby 7: Mistrzostwa Świata:
Finały kobiet i mężczyzn

17:00 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów:
Belfast Giants - Oceláři Třinec

19:00 Rugby 7: Mistrzostwa Świata:
Finały kobiet i mężczyzn
 
Polsat Sport News

08:30 Formuła 3: Grand Prix Włoch:
Wyścig 2

14:45 Piłka nożna plażowa: Euro Beach Soccer League:
Mecz o 3. miejsce

16:00 Piłka nożna plażowa: Euro Beach Soccer League:
Finał

18:00 Lekkoatletyka: Continental Tour Gold, Zagrzeb:
Zawody

20:15 Siatkówka plażowa: CEV King & Queen of the Court European Finals:
Finał mężczyzn
 
Sportklub

06:10 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Auckland:
Wyścig 2

09:00 Wyścigi samochodowe: Hankook 24H Series, Barcelona:
Wyścig

15:00 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
NK Bravo - NK Maribor

17:30 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
NS Mura - FC Koper

20:30 Piłka nożna: Super League: 
Asteras Tripolis - Aris Saloniki
 
TVP Sport

11:00 Koszykówka mężczyzn: EuroBasket 2022: 
Ukraina - Polska
Komentarz: Ryszard Łabędź, Piotr Sobczyński

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Komentarz: Maciej Iwański, Robert Podoliński

21:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Finał
Polska - Włochy
Komentarz: Piotr Dębowski, Radosław Panas
 
Viaplay

10:00 Wyścigi samochodowe: DTM Series, Spa-Francorchamps:
Kwalifikacje 2
Komentarz: Michał Fiałkowski

12:00 Triatlon: Super League, Monachium:
Zawody 

13:00 Piłka nożna kobiet: Gjensidige Kvindeliga:
Brøndby IF - Kolding IF

13:15 Wyścigi samochodowe: DTM Series, Spa-Francorchamps:
Wyścig 2
Komentarz: Michał Fiałkowski

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC St. Pauli - SV Sandhausen

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Magdeburg - SpVgg Greuther Fürth

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Kaiserslautern - SV Darmstadt 98

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
THW Kiel - Bergischer HC
Komentarz: Tomasz Górski

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
Juventus FC - Inter Mediolan

15:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Cellfast Wilki Krosno - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Komentarz: Tomasz Dryła, Dawid Stachyra 

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Piteå - Brommapojkarna

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Linköping - Eskilstuna

15:00 Wyścigi samochodowe: DTM Trophy, Spa-Francorchamps:
Wyścig 2
Komentarz: Michał Fiałkowski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Köln - 1. FC Union Berlin
Komentarz: Szymon Ratajczak, Marcin Borzęcki

16:00 Rugby: Premiership Rugby: 
Gloucester Rugby - Wasps

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
HSV Hamburg - GWD Minden

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg - Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Urban

21:00 Wyścigi samochodowe: Grand Prix of Monterey:
Wyścig
Komentarz: Maciej Jermakow, Bartosz Budnik

22:00 Baseball: Liga MLB:
Padres - Dodgers

02:00 (nd/pn) Baseball: Liga MLB:
Cubs - Giants


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...