reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Inea: Kanały premium za 0 zł do końca roku

dodano: 2022-09-13 14:22 | aktualizacja: 2022-09-13 16:11
autor: Jerzy Kruczek | źródło: INEA

Inea INEA wystartowała z nową kampanią reklamową „W INEA dobrze się składa. Więcej usług. Więcej korzyści”. Do szybkiego Internetu i nowoczesnej telewizji HIWAY 4K, INEA teraz dodaje kanały premium za 0 zł do końca roku.

INEA
INEA W INEA dobrze się składa. Więcej usług. Więcej korzyści


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W kampanii „W INEA dobrze się składa. Więcej usług. Więcej korzyści” operator chce podkreślić atrakcyjność swoich „dobrze złożonych” ofert. Klienci wybierający kilka usług INEA, zyskują więcej korzyści. Do szybkiego Internetu i nowoczesnej telewizji HIWAY 4K z ponad 200 kanałami oraz paczkami kanałów bez przywiązania, telefonii komórkowej 5G, INEA teraz dodaje kanały premium za 0 zł do końca roku. Klienci mogą otrzymać HBO z HBO Max, Cinemax lub CANAL+ i nie płacić za nie do końca roku. Ofertę tradycyjnie wzmacnia usługa telefonii komórkowej 5G z 3 miesiącami za 0 zł, a w niej rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu oraz duże paczki danych do wyboru.
 

- Na rynku łączone oferty nie zawsze zawierają najlepsze składniki. Często przemyca się w nich niechciane lub słabsze elementy. Natomiast w INEA „dobrze się składa”, bo łączymy dla klientów dobre z dobrym: najszybszy na rynku Internet symetryczny, tzn. z tą samą prędkością pobierania i wysyłania (wyjątek pośród ofert dużych operatorów), nowoczesną telewizję HIWAY 4K dająca dostęp do ponad 200 kanałów telewizyjnych i nowoczesnych funkcji. Do tego dajemy jeszcze bonus - dobrą rozrywkę za 0 zł do końca roku. Nasi klienci, kupując telewizję, mogą otrzymać HBO z HBO Max, Cinemax lub CANAL+ za 0 złotych do końca roku. Jest to naprawdę dobrze złożona oferta - komentuje nową kampanię Andrzej Szweda, Marketing Manager INEA.

Nowa kampania obejmie działania w Internecie, radiu, mediach społecznościowych oraz lokalnych stacjach telewizyjnych. Powstała ona we współpracy z Welcome Digital. Pomysł opracowany został przez zespół kreatywny INEA.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...