reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Platforma Profen także na MonacoSat

dodano: 2022-09-14 18:41
autor: RO | źródło: profen.com

MonacoSAT Space Systems International - Monaco (SSI-Monaco) podpisało umowę o strategicznym partnerstwie z turecką korporacją Profen. Oznacza to, że platforma telewizyjna Profen pojawi się nie tylko na satelicie Badr 4 (26°E), ale również na TürkmenÄlem/MonacoSat (52°E). Stało się to niedługo po tym, jak Profen podpisał kontrakt z operatorem Arabsat.

profen.com
Profen Konya Teleport


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Profen uruchomi platformę telewizyjną z różnymi kanałami na satelicie MonacoSat. Operator chce świadczyć usługę DTH w regionie MENA, a dzięki swojemu teleportowi w miejscowości Konya w Turcji, ma szansę dotrzeć do 500 mln ludzi w ponad 20 krajach.
 

Jestem bardzo zadowolony i dumny z tego partnerstwa. Jestem przekonany, że zaowocuje ono udaną współpracą w celu świadczenia usług z wykorzystaniem teleportu dla klientów satelitarnych MonacoSat-1 oraz stworzenia nowej platformy w Europie, Azji Środkowej i regionie MENA

- powiedział dr Ilhami Aygun, prezes i dyrektor generalny SSI-Monaco.

Założona w 1995 roku firma Profen jest globalną marką z własnymi centrami badawczo-rozwojowymi, dostarczającą klientom na całym świecie innowacyjne i zaawansowane technologicznie rozwiązania w zakresie technologii komunikacyjnych, technologii obronnych, usług satelitarnych, transmisji i mediów. Profen ma siedzibę w Stambule i biura w Ankarze, Konyi, Tewkesbury (Wielka Brytania) i Baku (Azerbejdżan).

SSI-Monaco to zintegrowany dostawca satelitarnych usług telekomunikacyjnych, utworzony w 2004 roku przez zespół międzynarodowych ekspertów i konsultantów. SSI-Monaco we współpracy z Thales Alenia Space zbudowało swojego pierwszego satelitę MonacoSat-1, wystrzelonego 27 kwietnia 2015 r. przez SpaceX. Satelita zajmuje pozycję orbitalną 52°E.Operator może świadczyć usługi VSAT, DTH i IPTV z dużą szybkością transmisji danych.

Źródło: profen.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...