reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Fortuna w październiku w Polsat Viasat Explore

dodano: 2022-09-13 23:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World/satkurier.pl

Polsat Viasat Explore W październiku br. kanał telewizyjny Polsat Viasat Explore poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Ekstremalna pomoc drogowa” (sezon 1.) i „Londyński supertunel: wielkie otwarcie” (sezon 1.), a w ramach pasma „Fortuna na czterech kółkach” takie produkcje jak „Ekstremalna pomoc drogowa”, „Demolka na antypodach”, „Gruchoty - reaktywacja”, „Gruchoty za gotówkę” i „Łowcy samochodów z Australii”.

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Październik 2022 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Explore:

„Fortuna na czterech kółkach”:
emisja: od soboty, 1 października br.
Pasmo emitowane będzie przez cały dzień, w każdą sobotę października br. - Zapraszamy naszych widzów do przyłączenia się do wciągającego konwoju: spędźmy kilka godzin z wirtualnymi znajomymi i przyjrzyjmy się z bliska życiu i pracy kierowców ciężarówek. Posłuchajmy ich rozmów przez radio, kiedy przemierzają bezkresne szosy Ameryki Północnej, zobaczmy, jak radzą sobie z upałami na australijskich odludziach, jak przewożą ogromne ładunki przez zaśnieżone szosy Kanady. Najlepsi i najtwardsi kierowcy wielkich maszyn - tylko na kanale Polsat Viasat Explore, w każde sobotnie popołudnie - zachęca nadawca. W ramach pasma stacja pokaże takie produkcje jak „Ekstremalna pomoc drogowa”, „Demolka na antypodach” (więcej tutaj), „Gruchoty - reaktywacja” (więcej tutaj), „Gruchoty za gotówkę” (więcej tutaj) i „Łowcy samochodów z Australii” (więcej tutaj).

„Ekstremalna pomoc drogowa” („Extreme Tow Truckers”)
emisja: od poniedziałku, 3 października br. o 21:00

Serial ukazuje pracę firm pomocy drogowej do zadań specjalnych, które walczą o najtrudniejsze i najbardziej dochodowe kontrakty na ratownictwo drogowe w Australii. Widzowie zobaczą, jak pracownicy uzbrojeni w potężne maszyny i drogi sprzęt biorą udział w kolejnych trudnych misjach na australijskich drogach. Jak czytamy w opisie, ze wszystkimi dramatami i katastrofami radzą sobie zespoły charyzmatycznych kierowców, którzy łączą niesamowite umiejętności ratownicze i zdolność rozwiązywania problemów z typowym dla Australijczyków charakterem i zdecydowaniem. Każda misja to wyścig z czasem, nieustanne zagrożenie dla ludzi i maszyn i gra o wysoką stawkę - także finansową. W tej branży wystarczy jedno źle wykonane zlecenie, by firma padła (więcej tutaj).

„Londyński supertunel: wielkie otwarcie” („The Fifteen Billion Pound Railway: The Grand Opening”)
emisja: od środy, 12 października br. o 21:00

Twórcy programu przyglądają się przygotowaniom do otwarcia nowej londyńskiej linii metra - Elizabeth Line. Autorzy programu śledzą działania firm i ekip budowlanych oraz testy niezbędne do oddania do użytku każdej z dziewięciu centralnych stacji. Nowa linia miała kosztować 15 miliardów funtów, ale koszty wzrosły do 19 miliardów, a wiadomo już, że to nie koniec. Pociągi pojadą trasą liczącą w sumie 120 kilometrów, przecinającą stolicę Wielkiej Brytanii ze wchodu na zachód. To jeden z największych w Europie projektów budowlanych, uznawany za najbardziej ambitne brytyjskie osiągnięcie inżynieryjne od czasów Brunela. Przez ponad dziesięć lat twórcy programu śledzili losy inżynierów, techników i pracowników transportu, pracujących pod ogromną presją, by zdążyć oddać nową linię, zgodnie z planem, w 2022 roku.
 
Gus Gregory i Will Trickett oraz samochód Skoda 105 w programie „Gruchoty - reaktywacja”, foto: Viasat World
Gus Gregory i Will Trickett oraz samochód Skoda 105 w programie „Gruchoty - reaktywacja”, foto: Viasat World


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...