reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Okręt” 3 na kanale Epic Drama

dodano: 2022-09-15 23:11
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Epic Drama „Okręt” W czwartek, 29 września br. o godz. 21:30 na kanale Epic Drama wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 3. niemieckiego serialu „Okręt” („Das Boot”). Wystąpią Elisa Schlott, Luise Wolfram, Anna Schudt, Joana Ribeiro, Jo Hartley, Ray Stevenson, Franz Dinda, Pierre Kiwitt, Tom Wlaschiha, Rick Okon, Ernst Stötzner, Florian Panzner, Fritzi Haberlandt, Johann von Bülow i Franz Hartwig. 10-odcinkowa seria pokazywana była premierowo w Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Epic Drama „Okręt”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Trzeci sezon śledzi losy młodej załogi łodzi podwodnej, która zostaje wysłana na niebezpieczną misję na półkulę południową. Wdaje się w bitwę o Atlantyk i jest ścigana przez opętanego dowódcę Królewskiej Marynarki Wojennej (w tej roli Ray Stevenson). Pod kierownictwem Roberta Ehrenberga (Franz Dinda) w załodze zawiązują się silne sojusze. Myśli Ehrenberga pozostają jednak na lądzie w Kilonii, gdzie rozwija się jego uczucie do Grety (Elisa Schlott), młodej matki i żony ciężko rannego, cierpiącego na nerwicę wojenną żołnierza. Również w Kilonii córka Wilhelma Hoffmanna, Hannie (Luise Wolfram), tkwi w pozbawionym miłości małżeństwie z komandorem Albrechtem Lessingiem, człowiekiem zgorzkniałym i zimnym. Hannie cierpi z powodu swojego statusu i związanych z nim społecznych oczekiwań. Kiedy poznaje Schulza (Pierre Kiwitt), uroczego dowódcę łodzi podwodnej, zaczyna igrać z ogniem.

Tymczasem w egzotycznym klimacie neutralnej Lizbony, gdzie wygnańcy, szpiedzy i przestępcy z Europy ścierają się ze sobą nawzajem, Hagen Forster (Tom Wlaschiha) odkrywa śmiertelny spisek mający na celu kradzież fortuny w postaci zrabowanego w czasie wojny złota. To odkrycie, w połączeniu z jego własną historią i mrocznymi doświadczeniami na froncie wschodnim, prowadzą go do zakwestionowania własnych działań i wyborów moralnych. Dzięki temu poznaje również podejrzanego, zamieszanego w spisek człowieka, który jest w stanie zmienić bieg wojny na lepsze. Tym człowiekiem, również bardzo doświadczonym przez los, jest Klaus Hoffmann (Rick Okon). Te dwa historyczne wątki połączą się w finałowym odcinku, który zostanie wyemitowany na antenie kanału Epic Drama w czwartek, 24 listopada br. o godzinie 21:30.

Oprócz aktorów znanych z poprzednich odcinków serialu „Okręt”, to jest Toma Wlaschiha („Gra o tron”), Franza Dinda („Chmura”), Ricka Okona („Tatort”) i Pierre'a Kiwitta („Money Murder Zurich”), pojawi się wiele nowych gwiazd, w tym: Ray Stevenson („Rzym” i „Dexter”), Ernst Stötzner („Brecht”), Luise Wolfram („Charité”), Elisa Schlott („Narcyz i Złotousty”), Anna Schudt („Aufbruch in die Freiheit”), Joana Ribeiro („Człowiek, który zabił Don Kichota”), Florian Panzner („Dark”), Artjom Gilz („Milk & Honey”), Jo Hartley („After Life”), Fritzi Haberlandt („Ein spätes Mädchen”), Johann von Bülow („Frantz”), Trystan Pütter („Toni Erdmann”) i Franz Hartwig („Granica zbrodni”).

Premiera pierwszych dwóch odcinków trzeciego sezonu dramatu „Okręt” będzie miała miejsce w czwartek, 29 września br. w godzinach 21:30 i 22:30 tylko na kanale Epic Drama. Emisja kolejnych odcinków odbywać się będzie w każdy czwartek o tej samej porze (więcej tutaj).
 
Rochelle Neil w serialu „Okręt”, foto: Stephan Rabold/Bavaria Fiction Gmbh
Rochelle Neil w serialu „Okręt”, foto: Stephan Rabold/Bavaria Fiction Gmbh
Franz Dinda i Elisa Schlott w serialu „Okręt”, foto: Stephan Rabold/Sky Deutschland/Bavaria Fiction GmbH
Franz Dinda i Elisa Schlott w serialu „Okręt”, foto: Stephan Rabold/Sky Deutschland/Bavaria Fiction GmbH
Elisa Schlott w serialu „Okręt”, foto: Jan Hromádko/Sky Deutschland/Bavaria Fiction Gmbh
Elisa Schlott w serialu „Okręt”, foto: Jan Hromádko/Sky Deutschland/Bavaria Fiction Gmbh


„Okręt” - sezon 3., emisja w czwartki (od 29 września 2022 roku) o godz. 21:30 na kanale Epic Drama.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...