reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Arabsat z darmową transmisją Zee Alwan

dodano: 2022-09-16 18:46
autor: RO | źródło: telesatellite.com

Arabsat Arabsat, wiodący operator satelitarny w regionie Bliskiego Wschodu i w Afryce, ogłosił zawarcie umowy na nadawanie kanału Zee Alwan na systemie satelitarnym Badr z pozycji orbitalnej 26°E. Dla indyjskiej sieci Zee Network współpraca z Arabsat jest kluczowym elementem ekspansji kanału w całym regionie MENA.

Zee Alwan
Zee Alwan


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Popularność kanału wśród widzów i reklamodawców skłoniła nas do podjęcia decyzji o współpracy z Arabsat, który pomoże nam skutecznie osiągnąć nasze cele. Oczekuje się, że nowe partnerstwo zwiększy zasięg kanału, a co za tym idzie, jego widownię w krajach Zatoki Perskiej, zwłaszcza w Królestwie Arabii Saudyjskiej, podaje Zee Network.

Rozrywkowy Zee Alwan staje się jednym z najpopularniejszych i najchętniej oglądanych kanałów na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej. Arabsat rozpoczął już niekodowaną transmisję FTA na satelicie Badr 6 (26°E) z częstotliwości 11,862 GHz, pol. V (SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK). Odbiór w Polsce sprawia duże problemy nawet na większych antenach (od 270 cm).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii FTA


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...