reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Arabsat z darmową transmisją Zee Alwan

dodano: 2022-09-16 18:46
autor: RO | źródło: telesatellite.com

Arabsat Arabsat, wiodący operator satelitarny w regionie Bliskiego Wschodu i w Afryce, ogłosił zawarcie umowy na nadawanie kanału Zee Alwan na systemie satelitarnym Badr z pozycji orbitalnej 26°E. Dla indyjskiej sieci Zee Network współpraca z Arabsat jest kluczowym elementem ekspansji kanału w całym regionie MENA.

Zee Alwan
Zee Alwan


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Popularność kanału wśród widzów i reklamodawców skłoniła nas do podjęcia decyzji o współpracy z Arabsat, który pomoże nam skutecznie osiągnąć nasze cele. Oczekuje się, że nowe partnerstwo zwiększy zasięg kanału, a co za tym idzie, jego widownię w krajach Zatoki Perskiej, zwłaszcza w Królestwie Arabii Saudyjskiej, podaje Zee Network.

Rozrywkowy Zee Alwan staje się jednym z najpopularniejszych i najchętniej oglądanych kanałów na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej. Arabsat rozpoczął już niekodowaną transmisję FTA na satelicie Badr 6 (26°E) z częstotliwości 11,862 GHz, pol. V (SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK). Odbiór w Polsce sprawia duże problemy nawet na większych antenach (od 270 cm).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii FTA


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

249 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...