reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Demolka na antypodach” 4 w Polsat Viasat Explore

dodano: 2022-09-17 03:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore „Demolka na antypodach” pojazd maszyna wóz koparka Caterpillar W sobotę, 17 września br. o godz. 18:00 na kanale Polsat Viasat Explore wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 4. australijskiego programu „Demolka na antypodach” („Demolition Down Under”). - Znów wkroczymy na niebezpieczne tereny, gdzie wolno wchodzić tylko w kaskach, kamizelkach i wzmacnianych butach, a historie pokazane w nowych odcinkach będą jeszcze bardziej szalone i niebezpieczne niż kiedykolwiek wcześniej - zapowiada nadawca.

Polsat Viasat Explore „Demolka na antypodach” pojazd maszyna wóz koparka Caterpillar


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od strzelistych silosów po gigantyczne rezydencje, widzowie podążać będą za ekipami wyburzeniowymi, które w całej Australii robią to, co potrafią najlepiej - burzą stare konstrukcje, aby zrobić miejsce dla nowych, ekscytujących inwestycji. W czwartym sezonie widzowie spotkają znanych bohaterów: Lady Penelope (firma Thunderbird Demolition), Deno (Greenway Demolition) i Jenneffer (Logan City Demolition), poznają także nowe ekipy z Wiktorii, Australii Południowej i Nowej Południowej Walii.

W najnowszym sezonie serii „Demolka na antypodach” widzowie dołączą do specjalistów od wyburzania i zobaczą, jakie wymagania stawia przed nimi ten trudny i często niebezpieczny zawód. Poznają narzędzia pracy, w tym wielkie mechaniczne bestie, które wykonują całą ciężką robotę. Wkroczą też na gruzowisko i poczują adrenalinę, gdy ci wysoce wykwalifikowani i doświadczeni profesjonaliści będą zajmować się projektami przyprawiającymi o zawroty głowy i to dodatkowo pod presją czasu. Usiądą również w kabinie wielkiego dźwigu, gdy wielkie kule rozbiją ceglany mur, a nad ruchliwą autostradą przenoszona będzie zniszczona witryna sklepowa.

- Wejdźmy wspólnie do wciągającego, pełnego pyłu, gruzu i niebezpieczeństw świata - zachęca nadawca. Premiera serii odbędzie się w sobotę, 17 września br. o godzinie 18:00 na kanale Polsat Viasat Explore. Emisja kolejnych odcinków odbywać się będzie we wtorki o tej samej porze (po dwa odcinki) (więcej tutaj).
 
Myron Hartwin i Lauren Hartwin w programie „Demolka na antypodach”, foto: Viasat World
Myron Hartwin i Lauren Hartwin w programie „Demolka na antypodach”, foto: Viasat World
Shanara w programie „Demolka na antypodach”, foto: Wild Thring Media
Shanara w programie „Demolka na antypodach”, foto: Wild Thring Media


„Demolka na antypodach” - sezon 4., emisja w soboty (od 17 września 2022 roku) o godz. 18:00 na kanale Polsat Viasat Explore.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...