reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-10-07 - 2022-10-08

Sport w polskiej TV 18.09.2022

dodano: 2022-09-17 13:37 | aktualizacja: 2022-09-17 22:38
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu o 3. miejsce EuroBasketu 2022: Niemcy - Polska. Transmisje live z LaLiga Santander w CANAL+ i Eleven Sports.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań - Lech Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań - Lech Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Atlético Madryt - Real Madryt

Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Family

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - Stade Rennais

Komentarz: Filip Surma, Tomasz Wieszczycki

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Nantes - RC Lens
Komentarz:  Piotr Glamowski, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Korona Kielce - Górnik Zabrze
Komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

18:00 Tenis: WTA Wolrd Tour, Portoroż:
Finał 
Komentarz: Maciej Zaręba, Adam Molenda

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Atlético Madryt - Real Madryt

Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade de Reims - AS Monaco
Komentarz: Artur Kwitakowski, Igor Lewczuk

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF - Sevilla FC
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała 

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - Paris Saint-Germain
Komentarz: Tomasz Smokowski, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Korona Kielce - Górnik Zabrze
Komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski
 
CANAL+ Sport 5

13:30 Żużel: 2. Liga Żużlowa: 
OK Bedmet Kolejarz Opole - Poznań - SpecHouse PSŻ Poznań
Komentarz: Michał Mitrut, Patryk Malitowski

16:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Cellfast Wilki Krosno
Komentarz: Maciej Noskowicz, Mirosław Jabłoński, studio: Piotr Karpiński
 
CANAL+ Now

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
CA Osasuna - Getafe CF
Komentarz: Michał Kornacki, Grzegorz Kaczmarczyk 
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Udinese Calcio - Inter Mediolan
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski 

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Monza - Juventus FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Marcin Nowomiejski

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
AS Roma - Atalanta Bergamo
Komentarz: Dominik Guziak, Tomasz Zieliński 

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Milan - SSC Napoli

Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade de Reims - AS Monaco
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
ACF Fiorentina - Hellas Verona
Komentarz: Patryk Mirosławski, Piotr Czachowski 

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Sociedad - RCD Espanyol
Komentarz: Patryk Mirosławski 

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - Paris Saint-Germain
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Cremonese Calcio - SS Lazio
Komentarz: Julian Kowalski 

17:05 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Nantes - RC Lens
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - Stade Rennais
Komentarz: Kuba Ostrowski, Adrian Gątarek

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Betis - Girona CF
Komentarz: Michał Świerżyński, Adrian Gątarek 
 
Eurosport 1

05:30 Kolarstwo szosowe kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Jazda indywidualna na czas orlików

09:20 Wyścigi motocyklowe: FIM World Endurance Championship, 24h Le Castellet: 
Wyścig

12:00 Wyścigi motocyklowe: FIM World Endurance Championship, 24h Le Castellet: 
Wyścig

21:30 Triatlon: PTO US Open: 
Zawody

23:30 Triatlon: PTO US Open: 
Zawody
 
Eurosport 2

06:00 Wyścigi motocyklowe: FIM World Endurance Championship, 24h Le Castellet: 
Wyścig

 
Golf Channel

14:00 Golf: DP World Tour, Rzym:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

13:15 Wyścigi samochodowe: GT World Challenge Europe, Walencja:
Wyścig 2

16:00 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Silverstone:
Wyścig 2
 
Polsat Sport Premium 1

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
St. Mirren - Celtic FC




 
Polsat Sport Premium 2

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
sc Heerenveen - FC Twente



 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - ŁKS Łódź

14:45 Siatkówka mężczyzn: Bogdanka Volley Cup im. Tomasza Wójtowicza:
Mecz o 3. miejsce

17:30 Siatkówka mężczyzn: Bogdanka Volley Cup im. Tomasza Wójtowicza:
Finał

21:00 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
CR Flamengo - Fluminense FC

23:30 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A:
SE Palmeiras - Santos FC
 
Polsat Sport Extra

12:00 Tenis: ATP Challenger, Szczecin:
Finał

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven - Feyenoord

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
AZ Alkmaar - AFC Ajax

19:00 Piłka nożna: Major League Soccer:
Columbus Crew - Portland Timbers
 
Polsat Sport News

11:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Aragonii:
Wyścig

12:20 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Aragonii:
Wyścig

14:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Aragonii:
Wyścig

19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FC Viktoria Pilzno - SK Slavia Praga
 
Sportklub

13:45 Żeglarstwo: Polska Liga Żeglarska, Zegrze:
Zawody

15:00 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
NK Bravo - ND Gorica

17:00 Piłka nożna: Super League: 
APO Levadiakos - Asteras Tripolis

19:00 Piłka nożna: Super League: 
Aris FC - Olympiacos SFP
 
TVP 1

17:00 Koszykówka mężczyzn: EuroBasket 2022: 
Niemcy - Polska
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz, Jacek Łączyński
 
TVP Sport

05:30 Kolarstwo szosowe kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Jazda indywidualna na czas orlików

11:15 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
Motor Lublin - Wisła Puławy
Komentarz: Michał Zawacki, Rafał Grodzicki 

14:30 Jeździectwo: Mistrzostwa Świata WKKW, Pratoni:
Skoki
Komentarz: Jarosław Idzi

17:00 Koszykówka mężczyzn: EuroBasket 2022: 
Niemcy - Polska
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz, Jacek Łączyński

20:15 Koszykówka mężczyzn: EuroBasket 2022: 
Hiszpania - Francja
Komentarz: Piotr Sobczyński, Ryszard Łabędź
 
Viaplay

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Brommapojkarna - Djurgården

13:00 Dart: World Series of Darts Final: 
1/4 finału
Komentarz: Kuba Łokietek 

13:00 Piłka nożna: Premier League:
Brentford FC - Arsenal FC
Komentarz: Piotr Domagała, Michał Gutka

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SpVgg Greuther Fürth - SC Paderborn 07

13:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Aston Villa - Manchester City

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Heidenheim 1846 - 1. FC Kaiserslautern

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SSV Jahn Regensburg - FC St. Pauli

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Frisch Auf! Göppingen - SC Magdeburg

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
AC Milan - Sassuolo Calcio

15:00 Piłka nożna kobiet: Gjensidige Kvindeliga:
Brøndby IF - FC THY-Thisted Q

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Örebro - AIK

15:00 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Silverstone:
Wyścig 2

15:15 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC - West Ham United
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Jarosław Koliński

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Union Berlin - VfL Wolfsburg
Komentarz: Mateusz Borek, Dawid Szymczak

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
DHfK Leipzig - HSV Hamburg

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Worcester Warriors - Exeter Chiefs

16:00 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Silverstone:
Wyścig 2

16:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Cellfast Wilki Krosno
Komentarz: Maciej Noskowicz, Mirosław Jabłoński, studio: Piotr Karpiński

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Bochum 1848 - 1. FC Köln
Komentarz: Mateusz Juza, Mateusz Skwierawski

18:00 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Liverpool FC - Chelsea FC
Komentarz: Dawid Szymczak

19:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
TSG Hoffenheim - SC Freiburg
Komentarz: Marcin Pawłowski, Piotr Majchrzak

19:00 Dart: World Series of Darts Final: 
1/2 finału i finały
Komentarz: Kuba Łokietek 

19:00 Golf: LIV Golf Invitational Chicago: 
Finał
Komentarz: Jacek Person, Andrzej Person

20:00 Baseball: Liga MLB:
Brewers - Yankees

01:00 (nd/pn) Baseball: Liga MLB:
Giants - Dodgers


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...