reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rai Scuola z filmami w oryginanej wersji

dodano: 2022-09-17 20:31
autor: RO | źródło: parabola.cz

Rai Scuola Należący do włoskiego nadawcy publicznego RAI, kanał telewizyjny Rai Scuola, zmienił schemat swojej transmisji i zaczął emitować filmy zagraniczne w oryginalnej wersji językowej. W każdy czwartek od godziny 21:00 będzie emitowany cykl filmów w oryginalnej wersji z włoskimi napisami.

Rai Scuola
Rai Scuola


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ten nowy cykl zapoczątkowany 15 września 2022 r. rozpoczął się od amerykańskiego filmu Marka Robsona „Ghost Ship” (Statek widmo) z 1943 r. z udziałem Richarda Dixa, Russella Wade'a i Edith Barrett.

Dużą zaletą stacji Rai Scuola jest brak emisji reklam i sponsoringu. Stacja nadaje całą dobę w przekazie ogólnodostępnym (FTA) na satelicie Eutelsat Hot Bird 13E (13°E) o częstotliwości 10,992 GHz, pol. V (SR: 27500, FEC: 2/3; DVB-S / QPSK).

Rai Scuola to kanał ukierunkowany na edukację, mający na celu wzbudzenie zainteresowania młodego pokolenia i połączenie młodzieży za pośrednictwem platform telewizyjnych i internetowych. Kanał jest wspólnym przedsięwzięciem RAI i włoskiego Ministerstwa Edukacji, ze specjalną sekcją poświęconą językowi włoskiemu, przeznaczoną dla włoskich obcokrajowców.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

699 zł Więcej...