reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„English Biz” od Radia Tok FM

dodano: 2022-09-18 23:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Tok FM „English Biz” Olga Pietrykiewicz W poniedziałek, 5 września br. swoją premierę miał najnowszy podcast w bibliotece platformy Radia Tok FM (Agora). Jak zapowiada nadawca, „English Biz” to propozycja dla wszystkich osób zainteresowanych zgłębianiem tajników komunikacji w języku angielskim w światach biznesu, polityki i gospodarki. W najnowszym podcaście dostępnym na platformie Tok FM Olga Pietrykiewicz, trenerka języka angielskiego w biznesie, przybliży słuchaczom nowoczesną komunikację biznesową. Podcast „English Biz” będzie składał się z 4 cykli, które razem stworzą rozbudowaną przestrzeń doskonalenia języka angielskiego. Nowe odcinki „English Biz” będą dostępne na stronie internetowej tokfm.pl i w aplikacji Tok FM.

Radio Tok FM „English Biz” Olga Pietrykiewicz


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W cyklu „Press review” odbiorcy podcastu poznają słowa i zwroty używane w takich tytułach prasowych, jak „The Wall Street Journal”, „The Economist”, „The New York Times”, „Bloomberg” czy „Financial Times”. Z kolei „Business trends” to cykl, w którym będzie mowa o bieżących wydarzeniach w świecie gospodarki i polityki oraz o języku opisywania zjawisk, problemów i trendów, a część „Work in progress” poświęcona będzie szukaniu pracy, rekrutacji i wszystkim, co się z nią wiąże. Aby połączyć przyjemne z pożytecznym, twórcy podcastu zaproszą słuchaczy na cykl „English series”, czyli rozmowę o języku angielskim w serialach, przede wszystkim tych opowiadających o wielkim biznesie, polityce i prawie. 

Nowe odcinki „English Biz” będą dostępne na stronie internetowej tokfm.pl i w aplikacji Tok FM co poniedziałek, w tym wybrane - na innych platformach podcastowych. Wszystkich części podcastu mogą słuchać subskrybenci Tok FM Premium. 

Premierę podcastu „English Biz” wspiera promocja na antenie stacji, na stronie internetowej tokfm.pl oraz na profilach Tok FM w mediach społecznościowych.
 
Autorką podcastu „English Biz” jest Olga Pietrykiewicz, foto: Agora
Autorką podcastu „English Biz” jest Olga Pietrykiewicz, foto: Agora


„English Biz” - sezon 1., premiery w poniedziałki (od 5 września 2022 roku) na stronie internetowej tokfm.pl.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...