reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zmiany w poranku Radia Złote Przeboje

dodano: 2022-09-19 02:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Radio Złote Przeboje W czwartek, 1 września br. do zespołu Radia Złote Przeboje (Agora) dołączył Piotr Gierzyński. Został wydawcą porannego programu stacji - „Złote Przeboje na dzień dobry”. Piotr Gierzyński będzie odpowiedzialny za realizację strategii programowej opracowanej dla porannego pasma Radia Złote Przeboje. Będzie na bieżąco koordynował prace całego zespołu przygotowującego program i dbał o dostarczenie materiałów. Uzupełnia tym samym zespół porannego programu, który tworzą jego prowadzący: Iwona Barańska, Tomasz Florkiewicz i Piotr Jaworski.

Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piotr Gierzyński od 2020 roku był wydawcą i prezenterem wiadomości w Meloradiu. Wcześniej pracował jako reporter Meloradia, a w latach 2017-2019 jako reporter stacji RMF Maxx. Jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego.

„Radio Złote Przeboje na dzień dobry” to poranny program nadawany od poniedziałku do piątku w godzinach 5:30-9:00, w soboty o godzinie 7:00 i w niedziele o godzinie 9:00. - To zbiór wszystkiego, co najważniejsze o tej porze dnia: największych przebojów, dobrego humoru i sprawdzonych wiadomości, także tych drogowych i lokalnych - zapowiada nadawca (więcej tutaj).
 
Piotr Gierzyński nowym wydawcą w Radiu Złote Przeboje, foto: Agora
Piotr Gierzyński nowym wydawcą w Radiu Złote Przeboje, foto: Agora


„Złote Przeboje na dzień dobry” - emisja od poniedziałku do piątku o godz. 5:30, w soboty o godz. 7:00 i w niedziele o godz. 9:00 w Radiu Złote Przeboje.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...