reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zmiany w poranku Radia Złote Przeboje

dodano: 2022-09-19 02:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Radio Złote Przeboje W czwartek, 1 września br. do zespołu Radia Złote Przeboje (Agora) dołączył Piotr Gierzyński. Został wydawcą porannego programu stacji - „Złote Przeboje na dzień dobry”. Piotr Gierzyński będzie odpowiedzialny za realizację strategii programowej opracowanej dla porannego pasma Radia Złote Przeboje. Będzie na bieżąco koordynował prace całego zespołu przygotowującego program i dbał o dostarczenie materiałów. Uzupełnia tym samym zespół porannego programu, który tworzą jego prowadzący: Iwona Barańska, Tomasz Florkiewicz i Piotr Jaworski.

Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piotr Gierzyński od 2020 roku był wydawcą i prezenterem wiadomości w Meloradiu. Wcześniej pracował jako reporter Meloradia, a w latach 2017-2019 jako reporter stacji RMF Maxx. Jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego.

„Radio Złote Przeboje na dzień dobry” to poranny program nadawany od poniedziałku do piątku w godzinach 5:30-9:00, w soboty o godzinie 7:00 i w niedziele o godzinie 9:00. - To zbiór wszystkiego, co najważniejsze o tej porze dnia: największych przebojów, dobrego humoru i sprawdzonych wiadomości, także tych drogowych i lokalnych - zapowiada nadawca (więcej tutaj).
 
Piotr Gierzyński nowym wydawcą w Radiu Złote Przeboje, foto: Agora
Piotr Gierzyński nowym wydawcą w Radiu Złote Przeboje, foto: Agora


„Złote Przeboje na dzień dobry” - emisja od poniedziałku do piątku o godz. 5:30, w soboty o godz. 7:00 i w niedziele o godz. 9:00 w Radiu Złote Przeboje.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

299 zł Więcej...