reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sekrety w październiku w National Geographic Wild

dodano: 2022-09-19 13:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: The Walt Disney Company

National Geographic Wild W październiku br. kanał National Geographic Wild poleca swoim widzom taki program jak „Zwierzaki w obiektywie” (sezon 2.), w ramach pasma „Miesiąc z gadami" („Miesiąc gadów”) takie produkcje jak „Sekretne życie krokodyli” i „Critter Fixers - zwierzęcy cudotwórcy: Gady”, a w ramach pasma „Dzikie halloween” takie programy jak „Weterynarze na halloween”, „Fakty kontra koszmary” i „Dzika konfrontacja”.

National Geographic Wild


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w październiku br. na kanale National Geographic Wild w pasmach „Miesiąc z gadami” i „Dzikie Halloween” królować będą tajemnicze zwierzaki. Pasma te dostarczą widzom dzikiej przyjemności w oglądaniu.

Październik 2022 roku w ofercie kanału National Geographic Wild:

„Miesiąc z gadami" („Miesiąc gadów”):
emisja: w niedziele (od 9 października br.) o 14:00
Gady to zwierzęta, które potrafią budzić powszechny strach - boimy się węży, jaszczurek, nie mówiąc już o aligatorach. Nasz lęk jednak sprawia, że często zapominamy, jak pożyteczne są one dla środowiska. W serii „Miesiąc z gadami” widzowie stacji National Geographic Wild będą mieli okazję poznać niezwykłe gatunki i przyjrzeć się ich życiu.

„Miesiąc z gadami" („Miesiąc gadów”):
„Sekretne życie krokodyli” („Crocodiles Revealed”)
emisja: w niedziele (od 9 października br.) o 14:00

Kamery towarzyszą ekipie naukowców, którzy wybrali się na podwodną wyprawę do delty rzeki Okawango w Bostwanie, by poznać sekrety jednych z najbardziej skutecznych drapieżników - dorosłych krokodyli. Przy okazji widzowie dowiedzą się wielu ciekawych informacji o anatomii tych fascynujących zwierząt.

„Miesiąc z gadami" („Miesiąc gadów”):
„Critter Fixers - zwierzęcy cudotwórcy: Gady” („Critter Fixers: Country Vets: Reptile Compilation”)
emisja: w niedziele (od 9 października br.) o 15:00

Program przedstawia historię duetu doktorów Vernarda L. Hodges'a i Terrence'a Fergusona, którzy prowadzą własną klinikę weterynaryjną. Wśród pacjentów są przede wszystkim zwierzęta domowe, jednak również od czasu do czasu pod opiekę trafiają bardziej egzotyczne gatunki. W tym odcinku uwaga skupiona jest na leczeniu gadów (więcej tutaj).

„Zwierzaki w obiektywie” 2 („America's Funniest Home Videos: Animal Edition” 2)
emisja: od wtorku, 25 października br. o 18:00

W drugim sezonie programu „Zwierzaki w obiektywie” widzowie zobaczą nagrania nadsyłane z całych Stanów Zjednoczonych Ameryki. Przekonają się, co się dzieje, gdy kózki panikują, modliszka ćwiczy sztuki walki, a także poznają historię wyjątkowo rozmownego kruka Raymonda i trafią na psią imprezę (więcej tutaj).

„Dzikie halloween”:
emisja: w poniedziałek, 31 października br. o 18:00
Buuuuu. W tym sześciogodzinnym paśmie dojdzie do dzikiej konfrontacji ze światem przyrody. Odgłosy upiornego wycia i mrożący krew w żyłach widok błyszczących oczu, wysysające krew kły. Czy legendy o najstraszniejszych przedstawicielach świata natury mają w sobie coś z prawdy?

„Dzikie halloween”:
„Weterynarze na halloween” („Howl-o-ween Mash Up”)
emisja: w poniedziałek, 31 października br. o 18:00

Niekiedy poranione i kontuzjowane zwierzęta przypominają wampiry lub zombie. Wszystkie te biedne stworzenia, by wrócić do „świata żywych”, potrzebują pomocy ze strony weterynarzy. W tym programie widzowie prześledzą „najstraszniejsze i najdziwniejsze sceny, jakie rozegrały się w serialach o weterynarzach, emitowanych na antenie kanału National Geographic Wild”.

„Dzikie halloween”:
„Fakty kontra koszmary” („Facts Vs Fear”)
emisja: w poniedziałek, 31 października br. o 19:00

Lęk przed pająkami jest jedną z najczęściej występujących fobii. Ale nie tylko te zwierzęta budzą nasze przerażenie. Węże, wilki czy rekiny niekiedy potrafią spędzić nam sen z powiek. Czy ten strach ma uzasadnienie w rzeczywistości?

„Dzikie halloween”:
„Dzika konfrontacja” („Something Bit Me! Compilation Season”)
emisja: w poniedziałek, 31 października br. o 20:00

Twórcy programu opowiedzą o chyba najbardziej przerażających atakach zwierząt na ludzi. Widzowie poznają pewną kelnerkę, która w drodze do domu spotyka największego drapieżnika na świecie, a także surfera, który wrócił na brzeg z dziwnym ukąszeniem. Oprócz relacji osób poszkodowanych widzowie usłyszą komentarze ekspertów, którzy opowiedzą, jak unikać niebezpieczeństw (więcej tutaj).
 
Holly Davidson w programie „Dzika konfrontacja”, foto: Carol Costanzo/National Geographic
Holly Davidson w programie „Dzika konfrontacja”, foto: Carol Costanzo/National Geographic


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...