reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Gazeta.pl z serią „Dobrze czytaj, dobrze słuchaj”

dodano: 2022-09-20 10:03 | aktualizacja: 2022-09-21 18:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

gazeta.pl „Dobrze czytaj, dobrze słuchaj” W piątek, 16 września 2022 roku na kulturalnej mapie Polski pojawił się nowy podcast - „Dobrze czytaj, dobrze słuchaj”. To seria rozmów prowadzonych przez Martę Korycką („POPkultura” i „Bookstagram”/@matka.redaktorka), szefową serwisu kultura.gazeta.pl (Agora), która powstaje we współpracy z publio.pl, księgarnią z e-bookami i audiobookami. Jego słuchacze dowiedzą się m.in. ciekawostek na temat pisarskiego fachu oraz poznają premiery książkowe. Rozmowy w wersji wideo będą dostępne na kultura.gazeta.pl, na kanale publio.pl na platformie YouTube i na stronie głównej portalu gazeta.pl. Podcastu można słuchać na stronie publio.pl lub na Spotify.

gazeta.pl „Dobrze czytaj, dobrze słuchaj”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w opisie, w podcaście „Dobrze czytaj, dobrze słuchaj” internauci posłuchają wypowiedzi autorów literatury kryminalnej, pięknej, obyczajowej i romansu - każdy znajdzie tu gatunek dla siebie. Marta Korycka z redakcji serwisu kultura.gazeta.pl przedstawi książki, które jej zdaniem warto przeczytać i polecić znajomym.

Pierwszym gościem serii był Vincent V. Severski. Kiedyś agent wywiadu, teraz autor bestsellerowych thrillerów szpiegowskich, opowiedział Marcie Koryckiej m.in. o swojej książce „Plac Senacki 6 PM”, o tym, ile ze swoich doświadczeń przeniósł do książek oraz co mu przeszkadza w filmach o szpiegach.

Rozmowy „Dobrze czytaj, dobrze słuchaj” w wersji wideo będą dostępne na kultura.gazeta.pl i na kanale publio.pl na platformie YouTube, a dodatkowo w niedziele będą pojawiać się na stronie głównej portalu gazeta.pl. Podcastu można słuchać na stronie publio.pl lub na Spotify. 

Marta Korycka jest szefową serwisu kultura.gazeta.pl. W redakcji portalu pracuje od 2008 roku - zaczynała jako redaktorka serwisu popcorner.pl, poświęconego serialom. Prowadzi „POPkulturę” w gazeta.pl, a w wolnych chwilach - „Bookstagram” (@matka.redaktorka).

Premierę podcastu „Dobrze czytaj, dobrze słuchaj” wspierają działania promocyjne na gazeta.pl, kultura.gazeta.pl i publio.pl oraz na profilach obu marek w mediach społecznościowych.

„Dobrze czytaj, dobrze słuchaj” - podcast, premiery na publio.pl i Spotify.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

639 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...