reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Darmowy kanał dokumentalny wedo big docs

dodano: 2022-09-23 17:40
autor: RO | źródło: digitalfernsehen.de

Wedo big docs Niemiecka spółka Video Solutions AG uruchamia kolejny finansowany z reklam linearny kanał streamingowy. Działający w modelu FAST (bezpłatna telewizja z reklamami) wedo big docs ruszy jeszcze tej jesieni 2022 roku w Niemczech, Austrii i Szwajcarii na Zattoo oraz na waipu.tv w Niemczech.

Video Solutions AG
Video Solutions AG


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W Wielkiej Brytanii wedo big docs będzie dystrybuowany w Netgem TV, natomiast w Grecji i na Cyprze w Digitaltree. Nowy kanał jeszcze nie pojawił się na oficjalnej liście Zattoo czy waipu.tv. Jednak, jak informuje Video Solutions AG, będzie dostępny od 4 października br.. Oczywiście nie można wykluczyć ewentualnych przesunięć w uruchomieniu przez dostawców.

wedo big docs to pierwszy kanał, który powstał w kooperacji Video Solutions AG z Big Media Holdings, jednym z wiodących na świecie studiów zajmujących się produkcją filmów non-fiction. Planowane są dalsze wspólne kanały FAST.

Start wedo big docs następuje po ekspansji Video Solutions AG z kanałem filmowym wedo movies, który niedawno pojawił się w telewizji internetowej Zattoo oraz dla gospodarstw domowych z satelity Astra 19,2°E jako przekaz HbbTV. Stację można również znaleźć w ofercie Magenta TV niemieckiego Telekomu oraz na platformach Samsung TV Plus, waipu.tv, LG Channels, Philips, Xiaomi, Netgem i TCL.

Źródło: digitalfernsehen.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 279 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...