reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-11-29 - 2022-11-30

Sport w polskiej TV 25.09.2022

dodano: 2022-09-24 12:27 | aktualizacja: 2022-09-25 11:05
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport-w-polskiej-TV_sk_4_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Narodów UEFA: Walia - Polska. Transmisje live z Pucharu Lavera tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

05:00 Boks: Gala, Saitama:
Floyd Mayweather - Mikuru Asakura
Komentarz: Edward Durda, Janusz Pindera

11:00 Tenis: WTA World Tour, Tokio:
Finał
Komentarz: Michał Lewandowski, Klaudia Jans-Ignacik

18:30 Koszykówa mężczyzn: Superpuchar hiszpanii:
Finał
Komentarz: Gabriel Rogaczewski
 
CANAL+ Sport 2

10:00 Padel: World Padel Tour, Madryt:
Finał kobiet
Komentarz: Maciej Zaręba, Łukasz Cyrański

12:00 Padel: World Padel Tour, Madryt:
Finał mężczyzn
Komentarz: Maciej Zaręba, Łukasz Cyrański
 
CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: 2. Liga Żużlowa:
OK Bedmet Kolejarz Opole - SpecHouse PSŻ Poznań
Komentarz: Maciej Noskowicz, Mirosław Jabłoński

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów
Komentarz: Tomasz Dryła, Patryk Malitowski
 
Eurosport 1

06:00 Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Świata:
Wyścig ze startu wspólnego

13:00 Tenis: Puchar Lavera:
Debel:
Berrettini M. / Murray A.- Auger-Aliassime F./ Sock J.

15:00 Tenis: Puchar Lavera:
Novak Djokovic - Felix Auger-Aliassime

17:00 Tenis: Puchar Lavera:
Stefanos Tisitsipas - Frances Tiafoe

19:00 Tenis: Puchar Lavera:
Casper Ruud - Taylor Harry Fritz
 
Eurosport 2

13:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Hinzenbach:
Konkurs indywidualny

17:30 Wyścigi samochodowe: Electric Touring Car Racing, Niemcy:
Wyścig

19:00 Wyścigi motocyklowe: Motocross of Nations:
Wyścig 1

20:30 Wyścigi motocyklowe: Motocross of Nations:
Wyścig 2

22:00 Wyścigi motocyklowe: Motocross of Nations:
Wyścig 3

23:00 Rajdy terenowe: Extreme E, Chile:
Zawody
 
Fightklub

16:45 Sporty walki: WGP Kickboxing 67:
Gala

 
Golf Channel

14:00 Golf: DP World Tour, Paryż:
Finał

19:00 Golf: PGA Tour, Charlotte:
Finał
Komentarz: Jacek Person, Mateusz Kniaginin
 
Motowizja

11:10 Wyścigi samochodowe: Euroformula Open, Monza:
Wyścig

13:00 Wyścigi samochodowe: ADAC GT Masters, Oschersleben:
Wyścig

14:30 Wyścigi samochodowe: Porsche Carrera Cup, Oschersleben:
Wyścig

16:45 Wyścigi samochodowe: Euroformula Open, Monza:
Wyścig

18:00 Wyścigi samochodowe: GT Open, Monza:
Wyścig

21:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Fort Worth:
Wyścig
 
Polsat Sport Premium 1

15:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Andora - Łotwa
Komentarz: Grzegorz Michalewski, Przemysław Łagożny

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Walia - Polska
Komentarz: Bożydar Iwanow, Andrzej Niedzielan
 
Polsat Sport Premium 2

14:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Chiny - Argentyna

18:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Słowacja - Białoruś
Komentarz: Marcin Kalita, Piotr Kobierecki

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Austria - Chorwacja
Komentarz: Andrzej Janisz, Jacek Cyzio
 
Polsat Sport Premium 3

19:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Niemcy - Bułgaria



 
Polsat Sport Premium 4

20:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Serbia - Kanada



 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: Memoriał Arkadiusza Gołasia:
Mecz o 3. miejsce

17:30 Siatkówka mężczyzn: Memoriał Arkadiusza Gołasia:
Finał

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Holandia - Belgia
Komentarz: Tomasz Włodarczyk, Maciej Żurawski
 
Polsat Sport Extra

09:00 Lekkoatletyka: Maraton, Berlin:
Zawody

13:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Belgia - Kenia

15:30 Tenis: ATP World Tour, Metz:
Finał

17:20 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Anwil Włocławek - Enea Zastal BC Zielona Góra

20:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
MKS Dąbrowa Górnicza - GTK Gliwice
 
Polsat Sport News

14:45 Futbol amerykański: Europejska Liga Futbolu:
Finał

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Dania - Francja
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak
 
Sportklub

11:10 Wyścigi samochodowe: European Le Mans Series, Spa-Francorchamps:
Wyścig

15:00 Żeglarstwo: Polska Liga Żeglarska, Zegrze:
Zawody

16:00 Piłka nożna: 2. SNL: 
NK Rogaška - ND Beltinci

18:30 Koszykówa mężczyzn: Superpuchar hiszpanii:
Finał
 
TVP 1

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Walia - Polska
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Żewłakow
 
TVP Sport

05:15 Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Świata:
Wyścig ze startu wspólnego
Komentarz: Piotr Sobczyński

11:00 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
Hutnik Kraków - Motor Lublin
Komentarz: Hubert Bugaj, Rafał Grodzicki

13:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Hinzenbach:
1. seria
Komentarz: Mateusz Leleń, Stanisław Snopek

13:50 Wioślarstwo: Mistrzostwa Świata:
Finał
Komentarz: Jarosław Marendziak, Marek Kolbowicz

14:05 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Hinzenbach:
2. seria
Komentarz: Mateusz Leleń, Stanisław Snopek

15:00 Siatkówka mężczyzn: Tauron Giganci Siatkówki 2022: 
PGE Skra Bełchatów - Knack Volley Roeselare
Komentarz: Piotr Dębowski, Krzysztof Ignaczak

17:00 Siatkówka mężczyzn: Tauron Giganci Siatkówki 2022: 
Jastrzębski Węgiel - Greenyard VC Maaseik
Komentarz: Piotr Dębowski, Krzysztof Ignaczak

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Walia - Polska
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Żewłakow
 
Viaplay

10:00 Wyścigi samochodowe: DTM Series, Spielberg:
Kwalifikacje 2
Komentarz: Michał Fiałkowski

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
IFK Kalmar - Piteå

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Bayern München - Werder Bremen
Komentarz: Adam Drygalski

13:15 Wyścigi samochodowe: DTM Series, Spielberg:
Wyścig 2
Komentarz: Michał Fiałkowski

13:30 Piłka nożna: Sky Bet League One
Plymouth Argyle - Ipswich Town
Komentarz: Mateusz Juza

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Hannover-Burgdorf - THW Kiel
Komentarz: Tomasz Górski

14:45 Piłka nożna kobiet: Gjensidige Kvindeliga:
AGF - Brøndby IF

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Umeå - Örebro

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
AIK - Eskilstuna

15:05 Wyścigi samochodowe: DTM Trophy, Spielberg:
Wyścig 2
Komentarz: Michał Fiałkowski

17:00 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Chelsea FC - Manchester City
Komentarz: Dawid Szymczak

19:45 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Liverpool FC - Everton FC

20:00 Baseball: Liga MLB:
Twins - Angels

20:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals - Buffalo Sabres

00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers - Winnipeg Jets

01:00 (nd/pn) Baseball: Liga MLB:
Yankees - Red Sox

03:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Colorado Avalanche - Vegas Golden Knights


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...