reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Filmy i seriale w październiku w Polsat JimJam

dodano: 2022-09-24 05:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

Polsat JimJam W październiku br. kanał Polsat JimJam poleca seriale „Ciekawski George” i „Ptyś i Bill”, filmy „Strażak Sam: Uwaga, kosmici!”, „Ciekawski George: Małpiszon i Gwiazdka”, „Strażak Sam i bohaterowie burzy”, „Ciekawski George: Witaj wiosno!”, „Strażak Sam: Kamera w akcji!”, „Tomek i przyjaciele: Tajemnica Niebieskiej Góry”, „Tomek i przyjaciele - Legenda o Zaginionym Skarbie”, „Tomek i przyjaciele: Opowieść o odwadze”, „Strażnicy Miasta - The Movie”, „Franklin i przyjaciele - podwodna wyprawa”, „Chuck i przyjaciele - wielkie wyzwanie”, „Franklin i przyjaciele: Polarny podróżnik”, Benjamin i księżniczka lodowej tafli”, „Dziki świat braci Kratt: Przygoda w głębinach”, „Benjamin i cyrkowe lwy”, „Dzikie święta braci Kratt!”, „Ciekawski George i Halloweenowy Festiwal Strachów”, „Barbie Dreamtopia”, „Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy” i „Mały Miś i jego przyjaciele”, w ramach pasma „Bohater miesiąca” produkcję „Ricky Zoom”, a w ramach pasma „Zapraszamy do nauki z Polsat JimJam” takie seriale jak „Harry i wiaderko pełne dinozaurów” i „Tropiciele zagadek”.

Polsat JimJam


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Październik 2022 roku w ofercie kanału Polsat JimJam:

„Bohater miesiąca”:
„Ricky Zoom”
emisja: od poniedziałku do piątku o 6:55 i codziennie o 20:35

Mały czerwony motor Ricky Zoom i jego najlepsi przyjaciele, Loop, Scootio oraz DJ, pędzą wszystkim z pomocą, przeżywając przy tym masę wspaniałych przygód. Wyścigi po torze czy sztuczki w parku - każdy dzień jest przygodą i okazją do zdobycia nowego doświadczenia. Bohaterowie mieszkają w Wheelford, odjazdowym miasteczku stworzonym specjalnie z myślą o jednośladach. Mieszkańcy stanowią oddaną sobie społeczność i wspierają Ricky’ego na drodze do kariery pojazdu ratunkowego. Ricky i przyjaciele mogą być pewni, że otrzymają niezbędne wsparcie do codziennej nauki pewnej jazdy na dwóch kółkach, czy to od rodziców, czy od mechanika lub motocykla policyjnego. Jak zapewnia nadawca, pełna akcji i przygód seria pokazuje najmłodszym czym jest prawdziwa przyjaźń, wspierająca społeczność, a także na czym polega samodzielność. Kanał Polsat JimJam zaprasza na premierowe odcinki serii „Ricky Zoom” w dni powszednie o godzinie 6:55 i codziennie o godzinie 20:35 (więcej tutaj).

„Ptyś i Bill”
emisja: codziennie o 8:15

Ptyś i Bill to ujmująca historia niezwykłego trio: Ptysia, młodego chłopca, Billa, jego Cocker Spaniela i Caroline, żółwia na deskorolce. Trójka przyjaciół jest nierozłączna i razem przeżywa szalone i wyjątkowe przygody. Jak zapewnia nadawca, bajka pokazuje najmłodszym, że posiadanie zwierząt to nie tylko zabawa, ale też obowiązki. Każdy dzień to nowe wyzwania, emocje i doświadczenia. Przyjaciele uwielbiają psocić, więc nie raz zdarzy im się wpaść w kłopoty. Jednak mając u boku swoje odważne i niezwykłe zwierzaki, Ptyś może zrobić wszystko. No, prawie. Przygody z Ptysiem i jego paczką widzowie mogą oglądać codziennie od godziny 8:15 (po trzy odcinki) (więcej tutaj).

„Zapraszamy do nauki z Polsat JimJam”:
emisja: codziennie o 10:00 i 14:00
Jak zapewnia nadawca, bajki na kanale Polsat JimJam nie tylko bawią, ale też uczą. Pokazują dzieciom świat nauki, techniki i przyrody. W październiku br., w ramach pasma edukacyjnego, dzięki seriom animowanym „Harry i wiaderko pełne dinozaurów” (więcej tutaj) i „Tropiciele zagadek” (więcej tutaj) mali widzowie poznają otaczający ich świat. Razem z Harrym wybiorą się w podróż do czasów prehistorycznych, by poznać tajemnice dinozaurów, a dzięki mieszkańcom Pośpiechowa będą, niczym prawdziwi detektywi, rozwiązywać zagadki i zadawać pytania wzbudzające ich ciekawość świata. Na naukę i zabawę kanał Polsat JimJam zapraszamy codziennie od 10:00 i 14:00 (więcej tutaj).

„Ciekawski George”
emisja: codziennie o 19:05 oraz w soboty i niedziele o 6:25

W październiku br. kanał Polsat JimJam zaprasza na spotkania z George’em. To urocza, energiczna małpka z wyjątkowym talentem do wpadania w tarapaty. Malec jest żywo zainteresowany otaczającym go światem, a przy tym jest zawsze uśmiechnięty i uwielbia przygody. Z takim nastawieniem jedno jest pewne - za każdym rogiem czeka na niego coś ciekawego do odkrycia. Nieważne czy George jest na plaży, podwórku za domem, czy w mieście - małpka zawsze znajdzie coś wartego uwagi. W niezwykłych przygodach często towarzyszy mu najlepszy przyjaciel i opiekun - Pan w Żółtym Kapeluszu, który nierzadko ratuje George’a z tarapatów służąc dobrą radą, pomocą i swoim doświadczeniem. Na spotkania z uroczą małpką stacja Polsat JimJam zaprasza codziennie od godziny 19:05 (po trzy odcinki) oraz w soboty i niedziele od godziny 6:25 (po pięć odcinków) (więcej tutaj).

Filmy:
emisja: w soboty i niedziele około 11:00 i 13:00
W październiku br. kanał Polsat JimJam pokaże takie filmy jak (więcej tutaj): w sobotę, 1 października br. o godzinie 11:00 „Strażak Sam: Uwaga, kosmici!” (więcej tutaj) i o godzinie 13:00 „Ciekawski George: Małpiszon i Gwiazdka”, w niedzielę, 2 października br. o godzinie 11:00 „Strażak Sam i bohaterowie burzy” (więcej tutaj) i o godzinie 13:00 „Ciekawski George: Witaj wiosno!”, w sobotę, 8 października br. o godzinie 11:00 „Strażak Sam: Kamera w akcji!” (więcej tutaj) i o godzinie 13:00 „Tomek i przyjaciele: Tajemnica Niebieskiej Góry” (więcej tutaj i tutaj), w niedzielę, 9 października br. o godzinie 11:00 „Tomek i przyjaciele - Legenda o Zaginionym Skarbie” (więcej tutaj) i o godzinie 13:00 „Tomek i przyjaciele: Opowieść o odwadze” (więcej tutaj), w sobotę, 15 października br. o godzinie 11:00 „Strażnicy Miasta - The Movie” (więcej tutaj) i o godzinie 13:00 „Franklin i przyjaciele - podwodna wyprawa” (więcej tutaj), w niedzielę, 16 października br. o godzinie 11:00 „Chuck i przyjaciele - wielkie wyzwanie” (więcej tutaj) i o godzinie 13:00 „Franklin i przyjaciele: Polarny podróżnik”, w sobotę, 22 października br. o godzinie 11:00 „Benjamin i księżniczka lodowej tafli” i o godzinie 13:00 „Dziki świat braci Kratt: Przygoda w głębinach”, w niedzielę, 23 października br. o godzinie 11:00 „Benjamin i cyrkowe lwy” (więcej tutaj) i o godzinie 13:00 „Dzikie święta braci Kratt!”, w sobotę, 29 października br. o godzinie 11:00 „Ciekawski George i Halloweenowy Festiwal Strachów” (więcej tutaj) i o godzinie 13:00 „Barbie Dreamtopia”, w niedzielę, 30 października br. o godzinie 11:00 „Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy” i o godzinie 13:00 „Mały Miś i jego przyjaciele”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...