reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ponad 20% wolnej pojemności w czeskim DVB-T2

dodano: 2022-09-24 21:02
autor: RO | źródło: parabola.cz

DVB-T2 Czechy Firma telekomunikacyjna České Radiokomunikace (ČRa), która jest jednym z operatorów naziemnej telewizji cyfrowej w Czechach, dysponuje możliwościami włączenia dodatkowych stacji telewizyjnych. ČRa na czwartkowej konferencji Innovation Day ogłosiła, że nadal posiada od 20 do 25% wolnej pojemności w multipleksie naziemnym.

DVB-T2 Czechy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
České Radiokomunikace podaje, że w 2019 roku była blisko osiągnięcia porozumienia z innymi klientami, jednak pandemia spowolniła poszerzanie oferty i dopiero teraz rozpoczęły się dalsze negocjacje. Firma potwierdza, że nadal istnieje zainteresowanie dystrybucją z nadajników naziemnych oraz nadawaniem linearnym.

Czeski operator w multipleksie 23. ma przygotowane 3 pozycje testowe o nazwach Test 1, Test 2 i Test 3. Są one przeznaczone dla potencjalnych nadawców, jednak ciągle nie wiadomo, kiedy zostaną zajęte.

Multipleks 23. działa w DVB-T2 i ma zasięg ogólnokrajowy. Są w nim umieszczone kanały grupy Nova (TV Nova, Nova Cinema), Barrandov (TV Barrandov, Kino Barrandov i Barrandov Krimi), Televize Seznam, TV Noe, Připrav se na budoucnost - DofE oraz 4 stacje radiowe (Rádio Dechovka, Český Impuls, Rádio Impuls, Ukrajinske Radio). Od niedawna w pakiecie jest też dostępny ukraiński kanał 1+1.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii DVB-T2


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...