reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ponad 20% wolnej pojemności w czeskim DVB-T2

dodano: 2022-09-24 21:02
autor: RO | źródło: parabola.cz

DVB-T2 Czechy Firma telekomunikacyjna České Radiokomunikace (ČRa), która jest jednym z operatorów naziemnej telewizji cyfrowej w Czechach, dysponuje możliwościami włączenia dodatkowych stacji telewizyjnych. ČRa na czwartkowej konferencji Innovation Day ogłosiła, że nadal posiada od 20 do 25% wolnej pojemności w multipleksie naziemnym.

DVB-T2 Czechy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
České Radiokomunikace podaje, że w 2019 roku była blisko osiągnięcia porozumienia z innymi klientami, jednak pandemia spowolniła poszerzanie oferty i dopiero teraz rozpoczęły się dalsze negocjacje. Firma potwierdza, że nadal istnieje zainteresowanie dystrybucją z nadajników naziemnych oraz nadawaniem linearnym.

Czeski operator w multipleksie 23. ma przygotowane 3 pozycje testowe o nazwach Test 1, Test 2 i Test 3. Są one przeznaczone dla potencjalnych nadawców, jednak ciągle nie wiadomo, kiedy zostaną zajęte.

Multipleks 23. działa w DVB-T2 i ma zasięg ogólnokrajowy. Są w nim umieszczone kanały grupy Nova (TV Nova, Nova Cinema), Barrandov (TV Barrandov, Kino Barrandov i Barrandov Krimi), Televize Seznam, TV Noe, Připrav se na budoucnost - DofE oraz 4 stacje radiowe (Rádio Dechovka, Český Impuls, Rádio Impuls, Ukrajinske Radio). Od niedawna w pakiecie jest też dostępny ukraiński kanał 1+1.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii DVB-T2


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...