reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Disney: „Avatar” w 4K HDR w kinach

dodano: 2022-09-23 11:01
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

The Walt Disney Company „Avatar” Od piątku, 23 września br. w kinach widzowie będą mogli oglądać amerykańsko-brytyjski film „Avatar”. Producentami filmu są Twentieth Century Fox Film Corporation (20th Century Studios), Lightstorm Entertainment, Dune Entertainment i Ingenious Film Partners, a dystrybutorem jest The Walt Disney Company. Reżyserem i autorem scenariusza jest James Cameron, a za zdjęcia odpowiadał Mauro Fiore. Występują Zoe Saldana, Michelle Rodriguez, Alicia Vela-Bailey, Julene Renee, Sigourney Weaver, Sam Worthington i Stephen Lang. W polskiej wersji językowej pojawili się Maria Dębska, Zuzanna Lit, Wiktoria Gorodeckaja, Piotr Witkowski, Przemysław Bluszcz i Marcin Hycnar.

The Walt Disney Company „Avatar”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dodajmy, że jest to powrót filmu „Avatar” do kin. Pierwotnie do kin w Polsce trafił on w piątek, 25 grudnia 2009 roku. W nowej wersji „Avatar” dostępny jest w jakości 4K HDR (High Dynamic Range) oraz z polskim dubbingiem. W polskiej wersji językowej wystąpili Maria Dębska, Zuzanna Lit, Wiktoria Gorodeckaja, Piotr Witkowski, Przemysław Bluszcz i Marcin Hycnar (więcej tutaj).

Reżyserem i autorem scenariusza filmu „Avatar” jest James Cameron, a za zdjęcia odpowiadał Mauro Fiore. W obsadzie znaleźli się Zoe Saldana, Michelle Rodriguez, Alicia Vela-Bailey, Julene Renee, Sigourney Weaver, Sam Worthington i Stephen Lang (więcej tutaj i tutaj).
 
Zoe Saldana na plakacie promującym kinową emisję filmu „Avatar”, foto: The Walt Disney Company
Zoe Saldana na plakacie promującym kinową emisję filmu „Avatar”, foto: The Walt Disney Company


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

469 zł Więcej...