reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Disney: „Avatar” w 4K HDR w kinach

dodano: 2022-09-23 11:01
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

The Walt Disney Company „Avatar” Od piątku, 23 września br. w kinach widzowie będą mogli oglądać amerykańsko-brytyjski film „Avatar”. Producentami filmu są Twentieth Century Fox Film Corporation (20th Century Studios), Lightstorm Entertainment, Dune Entertainment i Ingenious Film Partners, a dystrybutorem jest The Walt Disney Company. Reżyserem i autorem scenariusza jest James Cameron, a za zdjęcia odpowiadał Mauro Fiore. Występują Zoe Saldana, Michelle Rodriguez, Alicia Vela-Bailey, Julene Renee, Sigourney Weaver, Sam Worthington i Stephen Lang. W polskiej wersji językowej pojawili się Maria Dębska, Zuzanna Lit, Wiktoria Gorodeckaja, Piotr Witkowski, Przemysław Bluszcz i Marcin Hycnar.

The Walt Disney Company „Avatar”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dodajmy, że jest to powrót filmu „Avatar” do kin. Pierwotnie do kin w Polsce trafił on w piątek, 25 grudnia 2009 roku. W nowej wersji „Avatar” dostępny jest w jakości 4K HDR (High Dynamic Range) oraz z polskim dubbingiem. W polskiej wersji językowej wystąpili Maria Dębska, Zuzanna Lit, Wiktoria Gorodeckaja, Piotr Witkowski, Przemysław Bluszcz i Marcin Hycnar (więcej tutaj).

Reżyserem i autorem scenariusza filmu „Avatar” jest James Cameron, a za zdjęcia odpowiadał Mauro Fiore. W obsadzie znaleźli się Zoe Saldana, Michelle Rodriguez, Alicia Vela-Bailey, Julene Renee, Sigourney Weaver, Sam Worthington i Stephen Lang (więcej tutaj i tutaj).
 
Zoe Saldana na plakacie promującym kinową emisję filmu „Avatar”, foto: The Walt Disney Company
Zoe Saldana na plakacie promującym kinową emisję filmu „Avatar”, foto: The Walt Disney Company


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

849 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...