reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Blic TV jeszcze tej jesieni w Serbii

dodano: 2022-09-24 22:31
autor: RO | źródło: media1.hu

Blic TV Serbia Serbski dziennik Blic, który świętował swoje 26. urodziny w dniu 16 września 2022 r., uruchomi jesienią swój pierwszy kanał telewizyjny. O planach informuje grupa medialna Ringier, która wydaje na Węgrzech dziennik znany jako Blikk.

Ringier Axel Springer
Ringier Axel Springer


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Blic TV będzie dostępny od jesieni w Serbii, Republice Serbskiej (Bośnia i Hercegowina) oraz Czarnogórze. Zgodnie z zapowiedziami Ringiera, Blic TV ma stać się nowoczesnym kanałem telewizyjnym, który bazując na doświadczeniach europejskiego rynku medialnego, będzie służył potrzebom widzów poprzez dostosowanie się do specyfiki regionu i codziennego życia.

Ramówkę zapowiedzianego jeszcze przed wakacjami Blic TV wypełnią więcej wideo na żywo, nowe formaty, wysokiej jakości informacje, rozrywka i sport.  Serwisy informacyjne mają być szybkie, zrozumiałe, aktualne i dokładne, z rozróżnieniem na ważne i mniej ważne tematy. Część rozrywkową uzupełnią własne formaty telewizyjne z udziałem znanych serbskich osobistości telewizyjnych. Uruchomienie Blic TV jest logicznym krokiem zarówno z punktu widzenia marki, jak i firmy medialnej i jej roli w Serbii.

Źródło: media1.hu 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...