reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Meloradio kończy 5 lat i zaczyna jesienną ramówkę

dodano: 2022-09-27 15:06
autor: Łukasz Knapik | źródło: Eurozet

Meloradio „Co słychać w Meloradiu”, „Akademia wróżbity Macieja Skrzątka”, „Horoskop wróżbity Macieja”, „Melomagia”, „Świat kina w Meloradiu”, „#7minut na gości”, „ĄĘ w Meloradiu”, „Kwiaty polskie”, „Melotrendy” i „Coś do jedzenia” to propozycje, które jesienią br. swoim słuchaczom poleca Meloradio (Eurozet/Agora). Ponadto stacja świętować będzie swoje 5. urodziny.

Meloradio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jesień 2022 roku w ofercie Meloradia:

Od poniedziałku, 5 września br. na antenie Meloradia pojawiły się nowe programy, głosy antenowe oraz pasmo lokalne, a słuchacze mogą grać w urodzinowym konkursie z okazji pięciolecia stacji.

- W nowej ramówce Meloradia wzmacniamy treści lokalne, które są bliskie naszym słuchaczom. W jesiennej ofercie programowej na antenie zadebiutują nowe audycje i pasma oraz nowi prowadzący, dzięki czemu, poza najprzyjemniejszą muzyką, pojawi się u nas wiele ciekawych i unikatowych treści

mówi Krystian Karwaszewski, redaktor naczelny Meloradia.


Do redakcji rozgłośni dołącza Adrian Nowak, który od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-18:00 poprowadzi nowe pasmo towarzyszące „Co słychać w Meloradiu”. W Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Wrocławiu i na Górnym Śląsku program będzie miał charakter lokalny. Obok Adriana Nowaka jego gospodarzami zostaną Waldemar Darłak i Maciej Junak.

W poniedziałki od 18:00 do 19:00 w „Akademii wróżbity Macieja Skrzątka” słuchacze dowiedzą się o tajnikach astrologii i o tym jaki wpływ na ludzkie życie może mieć to, co dzieje się nie tylko na niebie. Tym samym „Melomagia” rozpocznie się o godzinę później i potrwa do godziny 20:00. Andrzeja Sołtysika będzie można usłyszeć o nowej porze i w nowej odsłonie. Miłośników filmów i seriali autor zaprasza w każdy czwartek między 18:00 a 20:00 na program „Świat kina w Meloradiu”.

W soboty i niedziele nowością będą wywiady Piotra Jędrzejka - „#7minut na gości” - emitowane od 10:00 do 12:00. Jak zapowiada nadawca, rozmowy przyjmą nie do końca przewidywalną formułę. Każdy z ich fragmentów będzie trwać dokładnie 7 minut, niezależnie na jakim etapie się znajdzie. W soboty autor porozmawia z kobietami, a w niedziele gościć będzie wyłącznie mężczyzn. Wśród jego rozmówców znajdą się gwiazdy muzyki, ekranu, internetu i szeroko rozumianej popkultury. Wywiady będzie można usłyszeć również we wtorki i środy między 18:00 a 20:00.

W jesiennej ramówce Meloradia nie zabraknie znanych już pozycji, w tym: „ĄĘ w Meloradiu” Kamili Kalińczak (więcej tutaj), „Kwiatów polskich” Kariny Nicińskiej, „Horoskopów wróżbity Macieja”, „Melotrendów” Alicji Myśliwiec czy „Coś do jedzenia” Pawła Lorocha.

W niedzielę, 4 września br. stacja świętowała swoje piąte urodziny. Z tej okazji rozgłośnia zorganizowała konkurs, który potrwa przez cały miesiąc. Zadaniem słuchaczy będzie odgadnięcie turystycznego miejsca, o którym mówią w podpowiedziach antenowych prowadzący i osoby związane ze stacją oraz odpowiedź na pytanie, dlaczego chciałoby się tam pojechać. Finały rund odbędą się w każdy piątek września br. Autorzy prawidłowych odpowiedzi i zwycięskich uzasadnień zdobędą 5 tys. złotych (więcej tutaj).
 
Kamila Kalińczak „Facetka od polskiego” jest prowadzącą program „#ĄĘ w Meloradiu”, foto: Eurozet
Kamila Kalińczak „Facetka od polskiego” jest prowadzącą program „#ĄĘ w Meloradiu”, foto: Eurozet


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

719 zł Więcej...