reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sky Stream w połowie października

dodano: 2022-09-29 21:17
autor: RO | źródło: Sky/rxtvinfo.com

Sky Stream Brytyjscy widzowie będą mogli uzyskać dostęp do usługi telewizji satelitarnej Sky UK na własnym telewizorze z nowego urządzenia Sky Stream, mieszczącego się w dłoni. Kolejna innowacja Sky następuje rok po uruchomieniu Sky Glass, uniwersalnego telewizora dającego dostęp do Sky TV za pośrednictwem Internetu.

Sky
Sky Stream


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Urządzenie oparte na tej samej platformie co Sky Glass. Można je podłączyć do dowolnego telewizora ze złączem HDMI. Sky Stream startuje 18 października 2022 roku w Wielkiej Brytanii. Data premiery dla Irlandii nie została jeszcze ustalona.

Sky Stream zaoferuje użytkownikom ten sam interfejs, jaki wykorzystano w Sky Glass TV, z dostępem do szeregu kanałów telewizyjnych, a także treści z Apple TV+, Amazon Prime, Disney+, BBC iPlayer, ITV Hub, All4, YouTube, discovery+, Peacock, Fiit i innych. Urządzenie jest ewolucją istniejącego rozwiązania dostępnego dla użytkowników Sky Glass, którzy chcą mieć dostęp w kilku pokojach. Teraz jest zaprojektowane jako pojedynczy element.

Nowa usługa oferuje wybór pomiędzy elastyczną, odnawialną umową na 31 dni lub tańszą opcją 18-miesięcznej umowy. Pakiety łączące Sky TV z Netflix zaczynają się od 26 funtów miesięcznie.

Jak to działa?
Sky Stream będzie potrzebował połączenia z routerem Wi-Fi i minimalnej prędkości 10 Mb/s. Ma działać z każdym dostawcą usług szerokopasmowych. Ponadto potrzebuje własnego źródła zasilania, co w praktyce oznacza 2 kable wychodzące z tyłu.

Funkcjonalność
- Większość kanałów będzie standardowo w HD, niektóre treści również w UHD,
- Obsługa HDR i Dolby Atmos,
- Funkcje, takie jak restart transmisji na żywo i listy odtwarzania. Playlista zapisuje programy, które później ogląda się w chmurze,
- Pilot głosowy pozwalający na sterowanie urządzeniem i wyszukiwanie treści na platformie,
- Regularne aktualizacje.

Jak kupić?
Komercyjna sprzedaż Sky Stream rozpocznie się 18 października 2022 roku w Wielkiej Brytanii. Urządzenie można będzie kupić na stronie internetowej Sky.com z dostawą na następny dzień. Ponadto zakup będzie możliwy w sklepach Sky.

Pakiety
- Będzie 31-dniowa odnawialna umowa od 29 funtów lub 18-miesięczna umowa za jedyne 26 funtów miesięcznie. W obu umowach są zawarte Sky Ultimate TV i Netflix Basic,
- Dodatkowe pakiety i usługi będą dostępne jako opcjonalne dodatki. Należą do nich Sky Cinema, Sky Sports, BT Sport, UHD & Dolby Atmos,
- Multiroom: 5 dodatkowych urządzeń Sky Stream do wykorzystania w innych pomieszczeniach w domu za dodatkowe 12 funtów miesięcznie. Tu prędkość łącza 10 MB/s może okazać za mała, zwłaszcza jeśli wszystkie urządzenia będą używane jednocześnie.

Opłata instalacyjna
Opłata za konfigurację wynosi 39,95 funta (lub 20 funtów przy umowie na 18 miesięcy). Sky Stream jest objęty roczną gwarancją.

Usługa satelitarna nadal dostępna
Sky UK podkreśla, że widzowie, którzy chcą uzyskać dostęp do telewizji satelitarnej, mogą to zrobić pomimo uruchomienia Sky Stream.

Sky Go
Abonenci, którzy zdecydują się na Sky Stream, będą mieć również Sky Go. Usługa pozwala odbierać treści na urządzeniach mobilnych w czasie podróży.

Źródło: rxtvinfo.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...