reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-11-27 - 2022-11-28

Sport w polskiej TV 1.10.2022

dodano: 2022-09-30 00:28
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z PKO Ekstraklasy w 4K: Lech Poznań - Legia Warszawa. Transmisje live z Mistrzostw Świata siatkarek w TVP (mecze Polek) i Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Mallorca - FC Barcelona
Komentarz: Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań - Legia Warszawa
Komentarz: Robetr Skrzyński, Grzegorz Mielcarski

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Mallorca - FC Barcelona

Komentarz: Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Family

12:00 Tenis: WTA World Tour, Tallin:
1/2 finału
Komentarz: Maciej Zaręba, Joanna Sakowicz-Kostecka

17:00 Tenis: WTA World Tour, Tallin:
1/2 finału
Komentarz: Maciej Zaręba, Joanna Sakowicz-Kostecka
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Piotr Glamowski, Marcin Baszczyński

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań - Legia Warszawa

Komentarz: Robetr Skrzyński, Grzegorz Mielcarski

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC - Tottenham Hotspur

Komentarz: Piotr Domagała, Michał Zachodny

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC - Brighton&Hove Albion
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - OGC Nice
Komentarz: Marcin Rosłoń, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Piotr Glamowski, Marcin Baszczyński

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań - Legia Warszawa

Komentarz: Robetr Skrzyński, Grzegorz Mielcarski

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport 5


12:00 Tenis: WTA World Tour, Tallin:
1/2 finału
komentarz: Maciej Zaręba, Joanna Sakowicz-Kostecka

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Getafe CF - Real Valladolid
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Lenovo Tenerife - Basquet Girona
 
CANAL+ Now

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Strasbourg - Stade Rennes
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Michał Bojanowski
 
Eleven Sports 1

12:00 Formuła 1: Grand Prix Singapuru:
3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

15:00 Formuła 1: Grand Prix Singapuru:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Inter Mediolan - AS Roma

Komentarz: Piotr Dumanowski, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Empoli FC - AC Milan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
SSC Napoli - Torino FC

Komentarz: Julian Kowalski, Dominik Guziak

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Sevilla FC - Atlético Madryt
Komentarz: Michał Wszołek, Mateusz Majak

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Paris Saint-Germain - OGC Nice
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 3

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Cádiz CF - Villarreal CF
Komentarz: Eryk Szpruch, Sebastian Chabiniak

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal: 
Vitória SC - SL Benfica
Komentarz: Michał Grzyb, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 4

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Cádiz CF - Villarreal CF
Komentarz: Eryk Szpruch, Sebastian Chabiniak

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Paris Saint-Germain - OGC Nice
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula
 
Eurosport 1

13:30 Kolarstwo szosowe: Tour of Croatia:
Dzień 5

16:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Klingenthal:
Konkurs indywidualny

20:00 Snooker: British Open:
1/2 finału
 
Eurosport 2

14:00 Snooker: British Open:
1/2 finału

 
FightBox

20:00 Sporty walki: Makowski Fighting Championship 20:
Jakub Kiesiak - Patryk Brzeziński

 
Fightklub

02:00 (so/nd) Sporty walki: BKFC 30:
Lorenzo Hunt - Quentin Henry

 
Golf Channel

14:00 Golf: DP World Tour: St Andrews:
3. runda
Komentarz: Jacek Person

22:00 Golf: PGA Tour, Jackson:
3. runda
Komentarz: Jacek Person, Mateusz Kniaginin
 
Polsat Sport Premium 1

13:30 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Heart of Midlothian FC - Rangers FC

16:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Niemcy - Kanada

19:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata: 
USA - Serbia
 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Indykpol AZS Olsztyn - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Asseco Resovia Rzeszów - Projekt Warszawa

20:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Polska - Turcja


23:00 Sporty walki: UFC Fight Night: 
Mackenzie Dern - Yan Xiaonan
 
Polsat Sport Extra

07:00 Tenis: ATP World Tour, Seul:
1/2 finału

09:00 Tenis: ATP World Tour, Seul:
1/2 finału

13:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Bułgaria - Kazachstan


15:00 Tenis: ATP World Tour, Sofia:
1/2 finału

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Stal Rzeszów - Apklan Resovia Rzeszów


20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
LUK Lublin - Cerrad Enea Czarni Radom

23:30 Piłka nożna: Major League Soccer:
Charlotte FC - Philadelphia Union
 
Polsat Sport Fight

18:00 Boks: Rocky Boxing Night: 
Mateusz Polski - Adam Ngange



 
Polsat Sport News

14:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Dominikana - Tajlandia


17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
GTK Gliwice - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin

20:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax - Go Ahead Eagles
 
Sportklub

10:00 Koszykówka mężczyzn: A-League: 
South East Melbourne Phoenix - Tasmania JackJumpers

12:00 Koszykówka mężczyzn: A-League: 
Illawarra Hawks - Sydney Kings

15:00 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
NK Domzale - NS Mura

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
Bayern Monachium - ratiopharm ulm

21:30 Wyścig samochodowy: NASCAR Xfinity Series, Talladega:
Wyścig
 
TVP 2

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
Lech Poznań - Legia Warszawa

Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Robert Podoliński 
 
TVP Sport

05:00 Koszykówka kobiet: Mistrzostwa Świata:
Mecz o 3. miejsce

08:00 Koszykówka kobiet: Mistrzostwa Świata:
Finał

11:00 Amp futbol: Mistrzostwa Świata: 
Polska - Uzbekistan
Komentarz: Tomasz Jasina

12:30 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn
Komentarz: Piotr Dębowski, Piotr Masłowski

14:30 Piłka nożna: eWinner 2. Liga:
Olimpia Elbląg - Kotwica Kołobrzeg

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
Lech Poznań - Legia Warszawa
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Robert Podoliński 

20:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Polska - Turcja

Komentarz: Jacek Laskowski, Natalia Bamber-Laskowska

22:15 Boks: KnockOut Boxing Night 24: 
Michał Cieślak - Krzysztof Twardowski
Komentarz: Janusz Pindera, Albert Sosnowski

04:00 (so/nd) Sporty walki: Bellator 286: 
Patricio Pitbull - Adam Borics
Komentarz: Patryk Prokulski, Maciej Turski
 
Viaplay

10:45 Wyścigi samochodowe: W Series, Singapur:
Sesja kwalifikacyjna

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
1. FC Köln - Turbine Potsdam

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SpVgg Greuther Fürth - SV Sandhausen

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Holstein Kiel - F.C. Hansa Rostock

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Fortuna Düsseldorf - DSC Arminia Bielefeld

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC - Tottenham Hotspur

Komentarz: Piotr Domagała, Michał Zachodny

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
AC Milan - UC Sampdoria

15:15 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan:
HV71 - Oskarshamn

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Köln - Borussia Dortmund

Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Urban 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
RB Lipsk - VfL Bochum 1848
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Borzęcki 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Eintracht Frankfurt - 1. FC Union Berlin

Komentarz: Dawid Król, Piotr Majchrzak 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg - VfB Stuttgart
Komentarz: Kamil Kania, Mateusz Skwierawski 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg - 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Dominik Kania 

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga

Komentarz: Adrian Olek

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC - Brighton&Hove Albion
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace - Chelsea FC
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Maciej Łuczak

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Fulham FC - Newcastle United
Komentarz: Tomasz Górski, Paweł Grabowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Southampton FC - Everton FC
Komentarz: Adam Delimat

16:00 Piłka nożna: Premier League:
AFC Bournemouth - Brentford FC
Komentarz: Mateusz Juza

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Coventry City - Middlesbrough FC
Komentarz: Michał Skiba

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Saracens - Leicester Tigers

18:00 Wyścigi samochodowe: Motul Petit Le Mans:
Wyścig

18:30 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United - Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Marcin Pawłowski, Wojciech Piela

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SV Werder Brema - Borussia Mönchengladbach 
Komentarz: Szymon Ratajczak, Radosław Gilewicz 

18:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
SG Flensburg-Handewitt - SC Magdeburg

19:00 Baseball: Liga MLB:
Yankees - Orioles

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston - Philadelphia

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC St. Pauli - 1. FC Heidenheim 1846
Komentarz: Mateusz Juza

21:00 Wyścigi samochodowe: NRX Rallycross Series, Minneapolis:
Wyścig

00:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Tigers - Twins

03:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Dodgers - Rockies


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...