reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-11-27 - 2022-11-28

1-3.10 Polsat Sport: Derby, UFC i ligowe pojedynki

dodano: 2022-09-30 20:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 1-2 października br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii, siatkówka plażowa, PlusLiga, SuperLega, Energa Basket Liga, Copa Sudamericana, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Scottish Premiership, Major League Soccer (MLS), La Liga Santander, Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Bwin, Formuła 1, Moto2, Moto3, MotoGP, gala bokserska Rocky Boxing Night, Prime MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - Worlds.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisów polsatsport.pl i Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii (więcej tutaj), siatkówka plażowa (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Copa Sudamericana (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), gala bokserska Rocky Boxing Night (więcej tutaj), Prime MMA (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - Worlds (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

1 października (sobota)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

5:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: MotoGP Show, polsatsport.pl

7:00 tenis ziemny, turniej ATP w Seulu: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

8:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport

8:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

8:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

9:00 tenis ziemny, turniej ATP w Seulu: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

9:25 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

11:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

11:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

11:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: MotoGP Show, polsatsport.pl

11:30 Formuła 1, Grand Prix Singapuru: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1

12:30 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

12:50 mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii, grupa C: Bułgaria - Kazachstan, Polsat Sport Extra

13:25 piłka nożna, Scottish Premiership: Heart of Midlothian FC  Edynburg - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport Premium 1

13:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

13:50 mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii, grupa B: Dominikana - Tajlandia, Polsat Sport News

13:50 mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii, grupa D: Brazylia - Chiny, Polsat Sport Premium 2

13:55 piłka nożna, La Liga Santander: Cadiz CF Kadyks - Villarreal CF, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

14:00 Formuła 1, Grand Prix Singapuru: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1

14:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

14:45 siatkówka, PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Skra Częstochowa - GKS Katowice, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Torino FC Turyn, Eleven Sports 2

15:00 tenis ziemny, turniej ATP w Sofii: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:50 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:50 mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii, grupa C: Niemcy - Kanada, Polsat Sport Premium 1

16:25 piłka nożna, Eredivisie: SC Cambuur Leeuwarden - PSV Eindhoven, Polsat Box Go

16:30 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

16:50 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:15 piłka nożna, Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - AS Roma Rzym, Eleven Sports 1

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Stal Rzeszów - Apklan Resovia Rzeszów, Polsat Sport Extra

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: GTK Gliwice - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin, Polsat Sport News

17:20 mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii, grupa B: Korea Południowa - Chorwacja, Polsat Sport Premium 2

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - Projekt Warszawa, Polsat Sport

17:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

18:00 gala bokserska Rocky Boxing Night w Karlinie, Polsat Sport Fight

18:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

18:25 piłka nożna, La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - Atletico Madrid Madryt, Eleven Sports 2

18:50 mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii, grupa C: Stany Zjednoczone Ameryki - Serbia, Polsat Sport News

18:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - FC Hradec Kralove, Polsat Box Go

19:00 MMA, Prime MMA: Prime 3: Street Fighter, Polsat Box Go

19:30 (Polsat Sport) i 19:55 (TVP Sport) mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii, grupa B: Polska - Turcja, Polsat Sport i TVP Sport

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Górnik Łęczna - GKS Tychy, Polsat Box Go

19:55 piłka nożna, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - Go Ahead Eagles Deventer, Polsat Sport News

19:55 piłka nożna, Serie A Tim: Empoli FC - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

20:30 siatkówka, PlusLiga: LUK Lublin - Cerrad Enea Czarni Radom, Polsat Sport Extra

20:30 piłka nożna: „Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 4

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - Olympique Gymnaste Club Nice Côte d'Azur Nicea, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2

21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: Vitoria SC Guimarães - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 3

21:50 piłka nożna, Copa Sudamericana, finał: Sao Paulo FC - Indepediente del Valle Sangolquí, Polsat Sport Premium 1

21:50 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 siatkówka, SuperLega: Gioiella Prisma Taranto - Cucine Lube Civitanova, Polsat Sport News

23:00 MMA: UFC Fight Night, Polsat Sport

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:25 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): Charlotte FC - Philadelphia Union, Polsat Sport Extra

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 1 na 2 października (z soboty na niedzielę)
1:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2 października (niedziela)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

5:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

5:20 MMA: KSW41, Polsat Sport Fight

5:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

5:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Paryżu: 1. półfinał kobiet, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: MotoGP Show, polsatsport.pl

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Paryżu: 1. półfinał mężczyzn, Polsat Sport Extra

7:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport News i polsatsport.pl

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl

8:30 tenis ziemny, turniej ATP w Seulu: finałowy gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

10:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

10:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Paryżu: 2. półfinał kobiet, Polsat Sport Extra

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Tajlandii: MotoGP Show, polsatsport.pl

11:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:30 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Paryżu: 2. półfinał mężczyzn, Polsat Sport News

11:55 Formuła 1, Grand Prix Singapuru: parada kierowców, Eleven Sports 1

12:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Nations” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

12:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Spezia Calcio, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Ruch Chorzów - Sandecja Nowy Sącz, Polsat Sport

12:30 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Paryżu: mecz o miejsca 3. i 4. kobiet, Polsat Sport News

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:55 Formuła 1, Grand Prix Singapuru: wyścig, Eleven Sports 1

12:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: FC Lorient - Lille Olympique Sporting Club, Eleven Sports 3

13:30 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Paryżu: mecz o miejsca 3. i 4. mężczyzn, Polsat Sport News

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:40 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat

14:05 mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii, grupa D: Japonia - Argentyna, Polsat Sport Premium 2

14:25 piłka nożna, Eredivisie: NEC Nijmegen - Feyenoord Rotterdam, Polsat Box Go

14:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Unikalne tradycje LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

14:45 siatkówka, PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

14:45 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Paryżu: finał kobiet, Polsat Sport News

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - US Salernitana 1919 Salerno, Eleven Sports 2

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - AC Monza, Eleven Sports 3

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: US Lecce - US Cremonese Cremona, Eleven Sports 4

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 tenis ziemny, turniej ATP w Sofii: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15:50 mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii, grupa A: Holandia - Włochy, Polsat Sport Premium 1

16:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Paryżu: finał mężczyzn, Polsat Sport News

16:30 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - FC Nantes, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:15 piłka nożna, Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 1

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - BM Stal Ostrów Wielkopolski, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: PSG Stal Nysa - Ślepsk Malow Suwałki, Polsat Sport

17:30 tenis ziemny, turniej ATP w Tel Awiwie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport News

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Bruk-Bet Termalica - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polsat Box Go

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - FC Slovan Liberec, Polsat Sport Premium 1

19:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

19:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 piłka nożna, La Liga Santander: Real Madrid CF Madryt - CA Osasuna Pampeluna, Eleven Sports 1

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

20:00 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

20:30 siatkówka, PlusLiga: Trefl Gdańsk - Barkom-Każany Lwów, Polsat Sport

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 2

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: RC Lens - Olympique Lyonnais Lyon, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport

21:00 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): Portland Timbers - Los Angeles FC, Polsat Sport News

21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:50 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 siatkówka, SuperLega: Itas Trentino - Emma Villas Aubay Siena, Polsat Sport News

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

23:30 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 2 na 3 października (z niedzieli na poniedziałek)
0:20 MMA: KSW53, Polsat Sport Fight

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

4:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport News

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...