W sobotę, 1 października br. o godz. 23:00 na kanale TVN Style wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 4. sezonu polskiego programu „Bez tabu”. Prowadząca Agata Młynarska, jak zapowiada nadawca, pyta wprost o to, o co inni nie pytają lub po prostu boją się zapytać. Jak wyglądają kulisy pracy polskich gwiazd porno? Gdzie stawiają swoje granice? Ile zarabiają? Czy istnieje coś takiego jak „zdrada kontrolowana”? Jakie są rodzaje swingu? Co można robić w klubie dla swingersów? Z czym mierzą się kobiety, które zdecydowały się urodzić dziecko dla innej pary? Co można zrobić, żeby odzyskać swoją seksualność po zabiegu mastektomii? Wcześniejsze odcinki emituje stacja Discovery Life.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Intymność to temat, który nadal budzi kontrowersje, a u tych bardziej wrażliwych wywołuje rumieńce na twarzy. Głównym źródłem informacji staje się Internet. Jednak to, co możemy tam znaleźć, często przyprawia o gęsią skórkę. - Właśnie dlatego wraz z Agatą Młynarską zapraszamy na program, w którym o seksie porozmawiamy mądrze i bez tabu. Stawiamy na rzetelność i fachową wiedzę, a do dyskusji zapraszamy ekspertów: seksuologów, psychologów i lekarzy. Po raz kolejny zmierzymy się z zagadnieniami sfery intymnej - zapowiada nadawca.
W czwartym sezonie „Bez tabu” widzowie dowiedzą się, jak powrócić do seksualności po mastektomii i histerotomii oraz poznają kulisy pracy aktorów filmów pornograficznych. Jak to jest żyć w otwartym związku w monogamicznym świecie? Co czują surogatki, które noszą w sobie dziecko, które będzie wychowywane przez inne osoby? Czy seksualna „rehabilitacja” jest równie ważna, co chemioterapia czy operacje? Pierwszy odcinek nowego sezonu programu „Bez tabu” pojawi się premierowo na antenie kanału TVN Style w sobotę, 1 października br. o godzinie 23:00 (więcej tutaj).
Agata Młynarska w programie „Bez tabu”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Agata Młynarska w programie „Bez tabu”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Agata Młynarska w programie „Bez tabu”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Agata Młynarska w programie „Bez tabu”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Agata Młynarska w programie „Bez tabu”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Agata Młynarska w programie „Bez tabu”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Agata Młynarska (w środku) i uczestniczki programu „Bez tabu”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
„Bez tabu” - sezon 4., emisja w soboty (od 1 października 2022 roku) o godz. 23:00 w TVN Style. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie Discovery Life.
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.