Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: Manchester City - Manchester United. Transmisje live z PlusLigi tylko w Polscie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Widzew Łódź - Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Trela CANAL+ 4K Ultra HD
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Widzew Łódź - Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Trela CANAL+ Sport
07:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Washington Wizards - Golden State Warriors
Komentarz: Michał Łopaciński, Dominik Tomczyk
12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Miedź Legnica - Stal Mielec
Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Komentarz: Michał Mitrut, Wojciech Jagoda
17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco - FC Nantes
Komentarz: Filip Surma, Marek Jóźwiak
16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: Celta Vigo - Real Betis
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Girona FC - Real Sociedad
Komentarz: Edward Durda, Jakub Kręcidło CANAL+ Sport 3
12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Miedź Legnica - Stal Mielec
Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Komentarz: Michał Mitrut, Wojciech Jagoda
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Widzew Łódź - Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Trela CANAL+ Sport 5
13:00 Tenis: WTA World Tour, Tallin: Finał
Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Adam Molenda
17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Unicaja Malaga - Herbalife Gran Canaria CANAL+ Now
13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: FC Lorient - Lille OSC
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Bojanowski Eleven Sports 1
12:00 Formuła 1: Grand Prix Singapuru: Parada kierowców
Studio: Michał Gąsiorowski, Robert Smoczyński
14:00 Formuła 1: Grand Prix Singapuru: Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Atalanta Bergamo - ACF Fiorentina
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Real Madryt - CA Osasuna
Komentarz: Michał Wszołek, Sebastian Chabiniak Eleven Sports 2
12:30 Piłka nożna: Serie A TIM: SS Lazio - Spezia Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: US Sassuolo Calcio - US Salernitana Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki
17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco - FC Nantes
Komentarz: Marcin Grzywacz, Adrian Gątarek
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Juventus FC - Bologna FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Dumanowski Eleven Sports 3
13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: FC Lorient - Lille OSC
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: UC Sampdoria - AC Monza
Komentarz: Patryk Mirosławski, Mikołaj Kruk
20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: RC Lens - Olympique Lyon
Komentarz: Marcin Grzywacz, Jakub Ostrowski Eleven Sports 4
12:30 Piłka nożna: Serie A TIM: SS Lazio - Spezia Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: US Lecce - US Cremonese
Komentarz: Michał Grzyb, Dominik Guziak
17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco - FC Nantes
Komentarz: Marcin Grzywacz, Adrian Gątarek
20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: RC Lens - Olympique Lyon
Komentarz: Marcin Grzywacz, Jakub Ostrowski Eurosport 1
09:45 Lekkoatletyka: Maraton, Londyn: Zawody
13:00 Kolarstwo szosowe: Tour of Croatia: Dzień 6
16:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Klingenthal: Konkurs indywidualny
20:00 Snooker: British Open: Finał
Eurosport 2
13:00 Triatlon: Super League, Tuluza: Zawody
15:30 Snooker: British Open: Finał Golf Channel
14:00 Golf: DP World Tour: St Andrews: Finał
Komentarz: Jacek Person
20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: Trefl Gdańsk - Barkom-Każany Lwów Polsat Sport Extra
08:30 Tenis: ATP World Tour, Seul: Finał
15:30 Tenis: ATP World Tour, Sofia: Finał
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - BM Stal Ostrów Wielkopolski Polsat Sport News
07:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Tajlandii: Wyścig
08:20 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Tajlandii: Wyścig
10:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Tajlandii: Wyścig
11:30 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16: 1/2 finału mężczyzn
12:30 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16: Mecz o 3. miejsce kobiet
13:30 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16: Mecz o 3. miejsce mężczyzn
14:45 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16: Finał kobiet
16:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16: Finał mężczyzn
17:30 Tenis: ATP World Tour, Tel Awiw: Finał singla
21:00 Piłka nożna: Major League Soccer: Portland Timbers - Los Angeles FC Sportklub
07:00 Tenis stołowy: Mistrzostwa Świata: Faza grupowa
09:45 Koszykówka mężczyzn: A-League: South East Melbourne Phoenix - Tasmania JackJumpers
12:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Anadolu Efes - Galatasaray NEF
15:00 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: ND Gorica - NK Maribor
18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Valencia Basket - Club Joventut Badalona
20:30 Piłka nożna: Super League: PAOK FC - Panathinaikos Ateny TVP Sport
10:30 Amp futbol: Mistrzostwa Świata: Polska - Tanzania
Komentarz: Tomasz Jasina