reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Aplikacja „Krzyżówki Wyborczej” w nowej wersji

dodano: 2022-10-02 16:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

„Gazeta Wyborcza” „Krzyżówki Gazety Wyborczej” W sklepach Google Play i AppStore jest już dostępna odświeżona wersja aplikacji „Krzyżówki Wyborczej” (Agora). Jak czytamy w komunikacie, dzięki niej miłośnicy łamigłówek mogą jeszcze wygodniej rozwiązywać krzyżówki tematyczne i jolki, a także nowe krzyżówki rodzinne, weekendówki oraz klasyczne o najwyższym stopniu trudności. Sprzyjać temu będą odświeżony wygląd i nowo dodane funkcje aplikacji, jak np. możliwość powiększenia zadań czy korzystania z notatnika przy rozwiązywaniu jolek („Duży Format”). Za rozwój i utrzymanie aplikacji „Krzyżówki Wyborczej” odpowiada Dział Rozwoju Produktu oraz IT Wyborcza.pl.

„Gazeta Wyborcza” „Krzyżówki Gazety Wyborczej”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Aplikacja „Krzyżówki Wyborczej” powstała dwa lata temu z myślą o tych użytkownikach smartfonów, którzy z sentymentem wspominają jolki z papierowego wydania „Gazety Wyborczej”. Umożliwiliśmy im powrót do rozrywki znanej i lubianej od lat, ale już w nowoczesnej i wygodnej formie, a teraz - dzięki nowej wersji aplikacji - zachęcamy wszystkich do mierzenia się z łamigłówkami w jeszcze wygodniejszy sposób - mówi Magdalena Michalska, product owner aplikacji mobilnych „Gazety Wyborczej”. - Zaprojektowaliśmy nową odsłonę aplikacji, uważnie wsłuchując się w opinie i uwagi naszych użytkowników - to dzięki ich wskazówkom powstał np. notatnik ułatwiający rozwiązywanie jolek. To jednak nie koniec zmian - w planach mamy również rozszerzenie aplikacji o funkcje, które ułatwią korzystanie z krzyżówek osobom starszym i z niepełnosprawnościami wzrokowymi. Zależy nam na zachęceniu do rozwiązywania krzyżówek „Wyborczej” również tych użytkowników, którzy nie mieli wcześniej styczności z taką formą rozrywki - dodaje.


W nowej aplikacji „Krzyżówki Wyborczej”, dostępnej od września 2022 roku, znalazł się szereg nowych funkcji. Oprócz wymienionego już notatnika, są to m.in. możliwość uruchomienia trybu ciemnego oraz powiększenia krzyżówki, a także korzystania z wibracji. Jak czytamy w komunikacie, odświeżony wygląd aplikacji pozwala na jeszcze wygodniejsze rozwiązywanie łamigłówek, które będą cyklicznie uzupełniane - użytkownicy mogą liczyć na kilka nowych krzyżówek tygodniowo.

Oprócz zadań dotychczas znanych użytkownikom w aplikacji pojawiły się nowe kategorie krzyżówek: rodzinne - do wspólnego rozwiązywania przez dorosłych i dzieci, oraz jolki z „Dużego Formatu” (więcej tutaj). Dostępne będą również krzyżówki filmowe oraz klasyczne dla wytrawnych graczy - o najwyższym stopniu trudności.

Korzystanie z aplikacji mobilnej „Krzyżówki Wyborczej” jest bezpłatne. Jej aktualna wersja na urządzenia z systemem operacyjnym iOS lub Android, którą można pobrać ze sklepów Google Play oraz AppStore, działa zarówno na smartfonach, jak i na tabletach. 

Za rozwój i utrzymanie aplikacji „Krzyżówki Wyborczej” odpowiada Dział Rozwoju Produktu oraz IT Wyborcza.pl (więcej tutaj).
 
Wielkie wyzwanie na słówka - aplikacja „Krzyżówki Wyborczej” w nowej wersji, foto: Agora
Wielkie wyzwanie na słówka - aplikacja „Krzyżówki Wyborczej” w nowej wersji, foto: Agora
„Krzyżówki Gazety Wyborczej” zawsze pod ręką, foto: Agora
„Krzyżówki Gazety Wyborczej” zawsze pod ręką, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...