reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koniec kanałów Fox i Nat Geo w Rosji

dodano: 2022-10-02 14:41 | aktualizacja: 2022-10-03 14:27
autor: Jerzy Kruczek | źródło: parabola.cz

Pay-tv Rosja russia płatna telewizja 360px.jpg 30 września br. decyzją nadawcy, linearne kanały Fox i Nat Geo zakończyły nadawanie na terytorium Federacji Rosyjskiej. Klienci usług płatnej telewizji mogą zamiast tych stacji oglądać zupełnie nowe stacje tematyczne. Kanały rozrywkowe Fox i Fox Life oraz stacje dokumentalne Nat Geo i Nat Geo Wild nie są już nadawane w Rosji. W ten sposób z Rosji wycofała się kolejna firma nadawcza z Zachodu. Rosjanie wcale nie będą oglądać obcych kanałów.

GONET.TV
National Geographic National Geographic Wild FOX


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zamiast tych programów od 1 października br. nadawane są nowe kanały tematyczne: Kineko i Sapphire oraz stacja rozrywkowo-edukacyjna Terra poświęcona tematyce przyrody, podróży i historii.

KINEKO to kanał z popularnymi serialami azjatyckimi z Korei Południowej, Japonii i Chin przeznaczony dla szerokiej publiczności. Codziennie i non stop emitowane są w nim serie ostatnich lat o różnych gatunkach i tematach – od mistycznych opowieści z przeszłości po opowieści o życiu i biznesie we współczesnej rzeczywistości. Dramaty, kryminały, komedie, mistycyzm, seriale historyczne.

SAPPHIRE zaoferuje kobiecej publiczności popularne seriale o orientalnym smaku. Kanał opiera się na nowoczesnych tureckich treściach, starannie dobranych z programów telewizyjnych w Turcji i treści, które zdobyły miłość widzów na całym świecie.

TERRA to kanał rozrywkowo-edukacyjny skierowany do mężczyzn. Podróże, historia, nauka, dzika przyroda, jedzenie, łowiectwo i wędkarstwo – dzięki różnorodności gatunków i tematów kanał telewizyjny Terra zainteresuje najszerszą publiczność.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...