reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ostateczny termin wyłączenia Digiturk z 7°E

dodano: 2022-10-04 21:06
autor: RO | źródło: satkurier.pl/Digiturk

Digiturk Operator tureckiej platformy satelitarnej Digitürk potwierdził swoje plany zakończenia świadczenia usług satelitarnych przez satelitę Eutelsat 7C (7°E). Na jednym z transponderów jest dostępna nieszyfrowana plansza beIN, która informuje abonentów o zakończeniu transmisji z dniem 15 listopada 2022 roku.

Digitürk
Digiturk Digitürk


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Krążące od wielu miesięcy pogłoski o wyłączeniu Digitürk z pozycji 7°E stają się faktem. Digitürk kończy współpracę z Eutelsat i przechodzi na krajową pozycję orbitalną Türksat 42°E. To zła wiadomość dla odbiorców niekodowanego pakietu TRT z 7°E.

Digitürk jest dominującym operatorem płatnej platformy satelitarnej w Turcji. Jego właścicielem jest katarska grupa medialna BeIN Media Group, która nabyła turecką markę od Çukurova Holding (53%) i Providence Equity (46,7%) w 2016 roku. Platforma została założona w 1999 roku jako pierwsza w segmencie nadawania telewizji cyfrowej w Turcji. Od momentu swojego powstania nadal rozwija się jako wiodąca firma na rynku.

W Digiturk jest nadawanych ponad setka kanałów telewizyjnych, w tym autorskie stacje tematyczne, takie jak beIN HD, beIN Series Sci-Fi HD, beIN Series Comedy HD, beIN Movies Premiere HD, beIN Movies Stars HD, beIN Movies Action HD, beIN Box Office HD, beIN Sports HD i beIN Sports Max HD.
 

Oglądasz transmisje Digiturk przez satelitę Eutelsat. 15 listopada 2022 r. nasza usługa satelitarna z Eutelsat zakończy się, a wszystkie transmisje będą dostarczane naszym klientom za pośrednictwem krajowego satelity Türksat.

Serwis Techniczny wkrótce zadzwoni do Ciebie w celu ustalenia szczegółów dotyczących systemu antenowego w Twoim budynku. Prosimy o odbieranie telefonów od naszych serwisantów, aby Twoja transmisja nie została przerwana po 15 listopada.

Miłego odbioru.

- czytamy na planszy informacyjnej beIN


Parametry techniczne:
Eutelsat 7C (7°E)
tp. A11 (10,928 GHz, pol. H, SR: 30000, FEC: 5/6; DVB-S2 / QPSK)

ID: beIN
PID V: 2207 (MPEG-4/HD)
PID A: - (brak)
PID PCR: 2207
SID: 7808
PID PMT: 49
Kodowanie: brak ( FTA )
 
Plansza informacyjna beIN, która informuje abonentów o zakończeniu świadczenia usług z satelity Eutelsatu z dniem 15.11.2022 r.

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...